Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mennyit segít az anyukáj...

Kinek mennyit segít az anyukája gyereknevelés kapcsán?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hányszor találkoztok a héten, vigyáz e a gyerekre, segít e bármi másban? Ha igen, miben? Ha nem, mi az oka?
2013. jún. 22. 20:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2-3 hetente találkozunk. Vagy mi megyünk, vagy ők jönnek és általában csak 1 napra. Annyit tud segíteni, hogy ilyenkor hoz vagy pakol nekünk pár napra való kaját. 100 km-re laknak a szüleim és még dolgoznak.
2013. jún. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
34%
Szinte minden nap átjön. Nekem kicsit sok. Elég lenne heti 3 alkalom.
2013. jún. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Amiben csak tud segít.Velünk lakik,sokszor főz.De ha el kell mennem itthonról szívesen van a kicsivel is.
2013. jún. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Semmit nem segít, nem is jön csak havonta 1x, ha erre van dolga. Nem vagyunk haragba, ő egyszerűen ilyen. Anyósom is ilyen.
2013. jún. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Semmit, mert tíz éve nem láttam. De nem bíznám rá egyik gyerekem sem, szerencsére nem tőle tanultam az anyaságot, mert egyszerűen lepasszolt anyósának, mikor rám unt.
2013. jún. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

ui.: 4 éves voltam.

Tehát ezért nem járunk össze. Én sem és a gyerekeim sem érdekeljük őt.

2013. jún. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem tartjuk a kapcsolatot. Most,hogy anya vagyok,nem bírom ép ésszel felfogni,hogy aki megszül egy gyereket,az hogy képes olyan dolgokra,mint amikre az "anyám" volt... 17 voltam,amikor a nagymamámhoz költöztem,mert nem bírtam tovább otthon. Nem szeretném részletezni,legyen elég annyi,hogy 10 évesen vonatra akartam ülni a plüssmackóimmal és pár bugyival a táskámban. Ráböktem egy helyre a térképen,ami messze van tőlünk és az összegyűjtött 2e ftommal le akartam lépni... Mindegy is,a közelébe nem engedném a gyereknek,a segítsége nem kell,sem semmi,ami vele kapcsolatos. Sajnálom,mert az anyám és valamilyen szinten rossz,hogy a fiam nem ismerheti meg (a normálisabb énjét,amit néha megmutatott nekem is)
2013. jún. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Sajnos 250 km választ el mindkét nagyszülőtöl, tehát havi egy hétvégét töltünk egyiknél, aztán másiknál...szóval ez nem segítség, csak kellemes együttlét :)
2013. jún. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
25 km-re lakunk anyuméktól (ők Pesten, mi Pest mellett), általában hetente találkozunk. Én talán többet megyek, ilyenkor barátnőzök. Ilyenkor Ő vigyáz a picire, imádja. Amikor kijön hozzánk, akkor szokott segíteni a házimunkában, vagy játszik a picivel, míg én házimunkázok (én szoktam választani, h melyik variáció legyen).
2013. jún. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mi nem lakunk messze anyutól, ő BP. belvárosába és meg külvárosba. Mivel dolgozik és sok elfoglaltsága van, így nem találkozunk túl sűrűn. Lányomra kb 3 havonta vigyáz. Én szívesebben tölteném vele többet az időt és jó is lenne, ha segítene bármiben. Én örülnék, ha mindennap jönne! :D De nem így van! Sokat beszélünk viszont telefonon....
2013. jún. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!