Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet ennyire durva a melegkiü...

Lehet ennyire durva a melegkiütés?

Figyelt kérdés

Eléggé aggódósak vagyunk a férjemmel, ő szerinte ez nem is a melegtől van. Őszintén szólva, én sem láttam még ilyen durvát. A kisfiam nyaka, elől, hátul tele van, de még a kézfején is található. A felső teste tiszta rücskös és némelyiknek sárga is a teteje, mintha miteszer lenne. Tapasztalt anyukák segítségét kérném, holnap más ügyből kifolyólag beszélek az orvosunkkal, és rákérdezek erre is, de addig is szeretnék valamit tudni, mi a helyzet. Előre is köszönöm a segítséget!

Itt egy kép róla:


[link]


2013. jún. 23. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez semmi az én fiamhoz képest.... most 8 éves de minden nyáron ugy néz ki mint aki bárányhimlős...

Ne aggodj, csak sima vizzel mosd meg ne kenj rá semmit. Soha ne popsitörlővel töröld át. A dokinak mutasd meg, szerintem nem ad rá semmit de biztos ami biztos.

2013. jún. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ilyen volt, de szerencsére kinőtte. Már csak a feneke csattog ki.
2013. jún. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ó igen, a 17 hónaposom egy az egyben így néz most ki...
2013. jún. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen,sajnos lehet ilyen csúnya...

Én is pénteken voltam orvosnál,mert az én fiam is tele volt és elbizonytalanodtam...

Az orvos mondta,hogy akármilyen ijesztő is,ez melegkiütés és nem nagyon lehet vele mit tenni.

2013. jún. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen ez az, az én 9 hónaposom nyaka,válla és a homloka dettó ugyanilyen, néhol még vörösebb.3 napja lett ilyen szinte egyik pillanatróla másikra és ez a melegtől van.
2013. jún. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát most megnyugodtam! Nagyon köszönöm a válaszokat! :) Mindenkinek kitartást ebben a melegben!
2013. jún. 23. 19:34
 7/7 anonim ***** válasza:
a ruháit kiforditva vasald, többször fürdesd őt meg nappal, hogy felfrissüljön, lenge ruhákat adj rá. Ezenkivül nekünk a sudokrém vált be.
2013. jún. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!