Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek mi vált be durva koszmóra?

Nektek mi vált be durva koszmóra?

Figyelt kérdés
Mivel mossam,hogy eltünjön neki?
2013. jún. 10. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a babé koszmó elleni sampon, már az első használat után látszott a javulás. Csak elég drága, viszont nagyon sokáig elég.
2013. jún. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gabszem ***** válasza:
kislányom már véresre vakarta a fejét. semmi se segitett. aztan a doki irt fel gyògyszertari pakolast amit furdes utan kellett a fejborre kenni ket napig es reggel le kellett mosni. na ez segitett. meg az hogy beolajoztam neki es körömmel vakarásztam.
2013. jún. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a fiam a johnsons sampontól volt nagyon koszmós, azt mondta a doki, hogy körömkefével meg babaolajjal szedjem le. a körömkefe sztem elég durva.. ruhakefével csináltam, óvatosan amennyire lehet és fültisztító pálcikával. aztán váltottunk rossmannos samponra és azóta nem koszmós egyáltalán
2013. jún. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az ára nem számít,csak használna már valami.

Már 1 hónapja olyan neki,vakarja is.

Pedig már 4 hónapos. :(

2013. jún. 10. 21:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Hosszú próbálkozások után a Bebé sampon szisztematikus és türelmes használata segített. :) Jó habosra kell dörzsölni, rajta hagytuk fürdés alatt, én átmentem rajta fogkefével, majd leöblít. Ezt minden nap. Lassan szűkült a koszmós terület. A legvégén nagyon zsíros körömvirágkrémmel kentem a kis fejét, és szépen levállt a maradék koszmó. Ha látom, hogy szárad a bőre, mindig bekrémezem, és renben vagyunk.
2013. jún. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kíváncsicska ***** válasza:
Gyógyszertári kikevert kence.Fürdés előtt kellett bekenni és aztán lemosni.A lányomé nem volt vészes 2 nap alatt lejött, a húgom lányáé durva volt 5 nap alatt eltűnt.
2013. jún. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Babaolajjal kentem a fejét és etetés közben meg gyengéden kaparásztam, amennyire sikerült. Ezután a kis sűrű sörtés fésűjével átkeféltem neki. Pár nap alatt eltűnt.Ha viszont komolyabb és makacs akoszmó, akkor inkább orvos írjon fel rá valami kenceficét, az a biztos.
2013. jún. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!