Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miből állapíthatom meg, hogy...

Miből állapíthatom meg, hogy az alma nem jó a kisfiamnak?

Figyelt kérdés

4,5 hónapos, tápszeres baba. Két napja kapott két kanál almalevet, tegnap délelőtt egy negyed almát adtam a kezébe, csak szopogatni, levet nem kapott.

Nem volt semmi fintor, nem hányt, csak feltűnően sokat pukizott még este is. Lehet, hogy nem bírja még az almát? Akkor mivel kóstoltassam? Répa? Banán? Barack szerintem már nincs... :(

Köszi a válaszokat.


2009. okt. 13. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy pukizik, ha eszik, főleg ha mást eszik mint addig. Ez nem baj, sőt!! Jobb, mintha görcsölne. Nyugodtan adj neki almát, répát, barackot, ha nincsfriss, akkor üvegeset, bár még ráérsz jó egy hónapot vele.
2009. okt. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatod már,reszelve is adhatsz kóstolót.Én úgy adtam,hogy kezdtem a narancslével,utána almalé ezeket egy-egy hetet és amikor láttam hogy semmi probléma akkor kezdtem adni a reszelt almát fokozatosan első nap egy kávéskanállal másnap másféllel és így fokozatosan tehetsz rá pár csepp citrom vagy narancs levet a C-vitamin miatt.Ja és a narancslével kell vigyázni,mert enyhe hashajtó hatása van csak az én kislányom is tápszeres volt és mindig székrekedéssel küzdöttünk,ezért javasolta a doki,hogy azzal kezdjem de az is lejárt, ő most már 3 éves nagy kislány.:)Boldog babázást!
2009. okt. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 13. 16:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi is nagyokat pukiztunk, nehezen kakilt. Azóta keverem az almát, vagy almaszószként kapja.
2009. okt. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!