Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges hogy a fiam nem...

Lehetséges hogy a fiam nem szereti a bebikompot? Vagy csak nem szokta meg?

Figyelt kérdés

8hómapos fiam nagyon kevésszer tettem eddig bele kb.5x akkor is 5percet volt el benne es elkezdett sírni.

Lehet hogy nem tetszik neki? Vagy csak furcsa lehet?

Már ül,áll ha a kezét fogjuk lepeget



2013. jún. 24. 09:04
1 2
 11/12 Katucika0912 ***** válasza:

Szia!

Németországba élek! Itt az orvosok egyszerűen nem ajánlják!

Nagyon egyszerű magyarazatod az! Problémái lehetnek a járással es az egyensúllyal!

Azt mondta hogy 10 gyermekből aki lábujjhegyen tanul meg járni 8 bébikompba volt!

Mi ajándékba kaptunk kompot! Túl is adtunk rajra! Én nem javaslom!

Minden jót

13 hos kislány anyukája!

2013. jún. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. Akkor esetleg ugorjatok neki mégegyszer a hozzászólásomnak. Persze hogy mászik (mint valamelyikőtök írta, 1 egész hónapja... hm..), de mégegyszer mondom, hogy a legfontosabb a mászás HÓNAPOKIG történő gyakorlása. Igen, van olyan idősödő védőnő, gyerekorvos, aki elfelejtette tovább képezni magát, és nem tudja, hogy mennyire káros a bébikomp és a vezetgetés, de attól még így van. Engem egyébként nem érdekel, hogy mit csináltok a gyerekeitekkel, a ti dolgotok, csak tájékoztatásul leírtam a tényeket.

Azért ezt érdemes megnézni, talán egy elismert gyerek ortopédorvosnak jobban hisztek, mint nekem: [link]

2013. jún. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!