Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járt már valaki itt? Szalajka...

Járt már valaki itt? Szalajka völgyi kirándulás

Figyelt kérdés

[link]


egy 4 évessel és akkor 6 hónapossal mennénk,szerintetek jó lehet? kolping hotelre keresünk valami alternatívát,azt még most nem merjük a táv miatt bevállalni,a naggyal már voltunk,mindenképp visszamegyünk ha a kicsi is megy már.köszönöm!


2013. jún. 24. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Jópárszor (4-5-ször biztos) voltam már a Szalajka-völgyben, nagyon szép hely! Érdemes onnan felgyalogolni a Millenniumi-kilátóhoz, és az Istállós-kőre is.

Bár, azokban az épületekben, melyet inkeltél, még nem voltam.

2013. jún. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam itt, igaz akkor még csak kettesben! Ebben a Szalajka Liget Hotelben! Nekünk nagyon tetszett, szeretnénk visszamenni! A 4 évesetek pedig biztos nagyon élvezné a kisvasútat! :)
2013. jún. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen,elég sok hely van ahová lehetne kirándulni,vidámpark,kalandpark,bob...reméljük a kicsi is értékeli majd a sok nyúzbálást :)
2013. jún. 24. 11:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok


Emlékszem, pontosan 4 éves koromban (16 évvel ezelőtt) voltam ott először a szüleimmel. A szállásunk Síkfőkúton volt mindig (Bükkalja), de bejártuk ez egész Bükk-hegységet az évek során. Sőt, egy-egy nyaralás alkalmával is rengeteg helyre elmentünk. Legutóbb 2011-ben jártam a Bükkben (szintén családdal). :)

2013. jún. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*Bocsi, elírtam, első vagyok!!
2013. jún. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!