Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12 napos babám 3 napja nem...

12 napos babám 3 napja nem kakált, a Mecsek tea hashajtó?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Anyatejes vagy tápszeres...mert ha anyatejes akkor az még nem baj!!!

De a mecsek tea az azt hiszem csak pukiztatja de meg nem hajtja de bocsi ha tévedek, esetleg akkor javítsatok ki... Tornáztasd jól meg attól is beindulhat a kaka.

2013. jún. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
esetleg cukros kamillatea segíthet.nekünk bevált.nem kell sok cukor bele, de az picit székletlazító.
2013. jún. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De ha teszel is bele azt is forrald fel mármint a cukrot mert ha nem akkor nagyon csikarhat a pocakja tőle!!!!

Bocsi előző válaszoló h beleszóltam. :)

2013. jún. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok.Kedves 3-mas. Semmi gond. Ezért ülünk itt,hogy egymásnak segítsünk.Igazad van,azt kihagytam.Én is úgy forraltam már a vizet,hogy abban a cukor már benne volt 2 dl vízbe fél kávéskanál cukrot tettem.
2013. jún. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

:) Pont ugyanígy csináltam én is. Nekem is csak tanácsolták, magamtól nem jutott volna eszembe h felforraljam. :)

Csak azért is írtam h ne haragudj h beleszóltam mert elég rossz tapasztalatokat gyűjtöttem már itt és van aki ezt kötekedésnek veszi, sose lehet tudni. :) De örülök h egy kedves válaszolóval "futottam" össze. :)És igazad van h azért is vagyunk itt. :)

2013. jún. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor kipróbálom holnap a kamillát cukorral.

70 % anyatej, 30% tàpszert eszik.


Lányom naponta 6-8 x kakilt anno, most a fiamnál olyan furcsa hogy napok óta semmi, de már büdöseket pukizik.

2013. jún. 24. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!