Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mecsek Baby tea valóban használ?

Mecsek Baby tea valóban használ?

Figyelt kérdés
1 hónapos babám hajnalba sokat nyöszörgött, valójában lehet hogy csak éhes volt, de olyan volt, mintha nem tudott volna kakilni..Aznap mondjuk nem kakilt, de tudom, hogy ez anyatejeseknél normális is. Adtam neki cumisüvegből Mecsek Baby teát, gondoltam nem teszek vele rosszat, utána szopi is volt meg picit a kezembe tartottam, aztán kakilt is. De ma egész nap nyűgös volt, sokszor szopizott és sírt, minden ok nélkül..Ez a tea mennyire hatásos, mert én nem vettem volna észre, hogy segített volna, vagy csak ennyiszer éhes? Mondjuk két napig spagettit ettem, az paradicsomos volt, lehet az nem tetszett neki?

2013. márc. 17. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Pukizni segít a tea, nem kakilni. De, ha te azt látod, hogy segített, azt adhatsz neki nyugodtan, baja nem lesz.
2013. márc. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk csak rosszabb lett tőle.Szélgörcsöket csinált neki,mert nem kakilni segít,hanem pukizni.A szeleket hajtja ki a babából.

Szerintem a te babád is hasfájós lehet.

Próbáld inkább ki a különböző készítményeket,hátha beválik vmi.(Espumisan,Infacol,Colief,BioGaia)

Pocimasszír,tornáztatás

2013. márc. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nálunk semmit sem használt.Minden hajnalban nyűgös volt,sírt,így mikor kelt enni,egyből adtam neki az Infacolt és megetettem,utána szépen vissza tudott aludni szerencsére.Még az Espumisan is bevált nekünk hasfájásra.

Egyébként a paradicsomos kajától a babám mai napig puffad(6hós elmúlt).

2013. márc. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!