Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hósnak tápszer, milyet és...

11 hósnak tápszer, milyet és miből, nem vagyok képben?

Figyelt kérdés
Elapadt a tejem, védőnő kettes tápszert javasolt. Melyiket vegyem? Miből adjam ha cumisüveget csak egyszer látott és nem is szeretném használni...? Itatópohár van de csak abból tud inni ami Nem csöpögésmentes, tehát könnyen tudja szívni. Ti meddig adtok, adtatok tápszert és mikor, reggelire?
2013. jún. 25. 05:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is 11 hósan választottam el (gyógyszert kellett szednem), Milumil Optima HA2 tápot vett a férjem, mert az nem okoz hasfájást, és ő eléggé hasfájós volt. Simán bement egy gyógyszertárba, és eztajánlották. Azótaa gyerekorvos írja fel. Hajnalban és uzsonnára adom neki (uzsi helyett este is lehet, én az esti szopiról pont a hasfájás miatt szoktattam le, akkor tejpépet kap). Imádja az ízét, ő sem ismerte a cumisüveget de már ismeri :( Még jó ideig szeretnék neki tápot adni, mert a tehéntejjel eleinte óvatosan kell bánni... Amikor nem iszik napközben eleget, egy teli cumisüvegbe teszek 2 kanállal, ezt bármilyen mennyiségben megissza, annyira szereti!
2013. jún. 25. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Le leszek pontozva nem bánom de már 11 hós babának nem kezdeném el a tápszert adni! AKkor már a magas százalékú tejet adnám úgyis csak reggel meg esetleg este kell neki már! És már nem sok h 1 éves legyen ennyi már nem számít!!!
2013. jún. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az utolsóhoz.Szerintem a babád a tápszert meg se fogja inni.Kezdj el neki adni forralt feles tejet (fele tej, fele víz).Egy gondolatnyi cukorral, hogy megigya.Most már tényleg lassan 1 éves lesz, én nem szórakoznék a tápszerekkel.
2013. jún. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!