Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a baba büfizik szopi után,...

Ha a baba büfizik szopi után, attól még lehet, hogy nem elég neki a tejem, vagy ebben az esetben tuti jóllakott?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

mi köze egyik a másiktol?

nem minden babab büfizik lásd az enyémet igen ritka mégis több mint 7 kg csak anyatejes 4 hós

2013. jún. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A büfi csak annyit jelent, hogy levegőt nyelt.
2013. jún. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, utána még visszakéredzkedhet a cicire. A levegő amit lenyel nyomja a pociját. Lehet tőle némi teltség érzete is. Amikor a levegő kijön, újra éhesnek érezheti magát. A hasfájós babáknál javasolják is az evés közbeni büfiztetést is. Ha úgy érzed kevesli a tejet, tegyed gyakrabban cicire. A növekedési ugrásoknál nő többször kell mellre tenni. Aztán a te szervezeted alkalmazkodik a megnövekedett igényekhez. :)
2013. jún. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a második válaszoló mondja jól, a kettőnek semmi köze egymáshoz
2013. jún. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves első! Köszönöm a lehordó stílust,elsőgyerekes anyaként ne haragudj,hogy nem tudom mindenre a választ. Én ha jóllaktam,akkor böffenek,gondoltam ő is... Elnézést,ha meg mertem kérdezni!!!! Többieknek köszönöm a választ és a türelmet,ennek a hülyének tűnő kérdésre...
2013. jún. 25. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!