Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol vásároljak olcsón kismama...

Hol vásároljak olcsón kismama nacit/felsőt? Ti hol veszitek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én a babaszobán árulok, most is fogok feltenni, amik nekem megmaradtak....ha érdekel priviben....36-38 as méretek, 173 cm és 50-65 kg kb a méret
2010. ápr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szia. igaz én csak még egyszer vettem, a teszveszen, éppen tegnap jött meg a kismama kertész gatyóm. nagyon könnyű, nyári anayagból, drapp színű, postával 1700Ft volt és nyáron a pocakom még bőven belefér.


szóval:

teszvesz, vatera,


jó dolgokat lehet kifogni, én lemérettem a gatyót, megkérdeztem az eladó súlyát, magasságát és csak azután licitáltam rá!


Felsőm meg van dögivel, olyan mell alatt bővülő, azokat a helyi piacon szereztem be, mivel régebben is ilyeneket hordtam még mielőtt kimsmami lettem volna.

2010. ápr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
C&A, jók az árak, csak sajnos kicsi a választék... Brendonban van nagy választék, de drágább, de vannak ott is leértékeltek...
2010. ápr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A második vagyok...nekem a C&A nagyon drága. egy kismamanadrág 8-9ezernél kezdődik. :-/ szerintem ez nem éppen olcsó...
2010. ápr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én varratni szoktam, egy kismama nadrág kerül anyaggal, munkadíjjal együtt 3ezerbe. A Felső anyaggal, munkadíjjal 2800-ba.
2010. ápr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Uccsó vagyok! És te választod ki a neked megfelelőt, tök mindegy milyen az anyag, az ár ugyan annyi...
2010. ápr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

még mindig a második vagyok.


a varratás nekem is eszembe jutott. vettem használt turiban szövetgatyót 1100-ért, arra varrt betétet egy varrónő 1600Ft volt. jó lett volna de elbacta, olyan buggyós lett a nadrág, szűkített felsővel nem lehet hordani. de ha tudnék normális varrónőt itt nálunk, biztosan én is varratnék.

2010. ápr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia,


Nekem a Káprázat nevű boltból van, 13.ker, Forgách utcánál van az üzlet, 4000-6000 a kismamanadrágok ára.

A C A (bocsi nem találom az "und" jelet) szerintem is drága egy átlagos árhoz képest, valóban pl kismamafarmerek 9000-nél kezdődnek...... Nekem egy kismama szoknyám van onnan mert akciós volt, de úgyis 6000 volt. Mondjuk néha belefér egy-egy ilyen cucc na de nem mindig :)


Felsők: Én nem csinálok ebből ügyet, mármint nem kifejezetten kismama felsőt vásárolok, hanem normális felsőt csak max az eddig hordott 38-as helyett 44-est :) Pl Auchanban, Tesco-ban is lehet kapni meg Tacco-ban is olyan felsőt ami kicsit hosszabb, és ha nagyobb méretet veszel jó lesz a nagy pocira is.

Jó babavárást :)

25 hetes kismama

2010. ápr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hát most nekem is kell kismama cuccokat venni nyárra, mert az első babám téli pocak volt -áprilisi születés- csak fogalmam sincs h nállunk hol fogok venni.


de én ilyen nyári bő egyberuhára gondoltam pl piacon. nem néztem még, de remélem találok. most még jok a kismamanacik amiket direkt kismamaboltban vettem, de nyáron melegek lesznek. kismama boltban is 5000-10000ig vannak a nacik. felsőt én sem vettem direkt kismamát, csak nagyobbat :)

2010. ápr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy segítettetek:)

Itt nálunk van nagyon jó varrónő,még menyasszonyi ruhákat is varr ha visz neki valaki képet!

Nagyon ügyi,csak drága,tehát a varratást én kilőném.Pedig vannak elképzeléseim....

Szerintem az jó ötlet,hogy venni gatyót,és azt átalakítani:)Eszembe sem jutott!

Vateráról meg a teszveszről még meggondolom,de ot is szétnézek az tuti!

Jön a jóidő,nő a pocak,és nincs mit felvenni.....

2010. ápr. 15. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!