Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek volt már olyan, hogy...

Nektek volt már olyan, hogy egy bizonyos pelust nem bírt a babátok bőre?

Figyelt kérdés

Először a popsitörlőre gyanakodtam, de már biztos vagyok benne, hogy a pelus okozta a pirosodást a kisfiam fenekén.

Nagyon csúnya lett, nem kiütéses, hanem ilyen egybefüggő vörös foltok.

Tök fura, mert már olyan sok féle pelust használtunk, és már nem kisbaba, 19 hónapos, de eddig nem tapasztaltam ilyet.

Nektek mitől múlt el? Most Neogranormonnal kenegetem neki, a múltkor attól elmúlt, de most kicsit csúnyább.

Persze azonnal vettem neki másik fajta pelust, de nem is nagyon hallottam még ilyet, hogy a pelenkát nem bírja a bőre.


2013. jún. 25. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan ez volt nálunk is! Auchan ben vettem neki Háppy pelenkát kipróbálni! Hát.... A nunija meg a feneke tele volt vörös foltokkal, a doki szerint gombás fertőzést kapott tőle a lányom! Mibel mindent fertőtlenítek,mert nagyon nagy tisztaságmániás vagyok,csak erre rudott gyanakodni az orvosunk! Szörnyű volt....írt fel Pimafucin krémet,ami egy hét alatt elmulasztotta neki igaz le is hámlott a bőre! Soha többet nem kisérletezek!
2013. jún. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Úh, ez durva :(. Érdekes, nekünk a Háppy abszolút bevált, nekünk az Aldistól lett most olyan. Pedig olyan jókat olvastam róla, fazonra is jó, az ára is, de úgy látszik nekünk sajna nem válik be :(.

Már elhasználtunk egyszer egy csomaggal, de akkor csak a vége felé jött ki a pirosodás, és mindenre gondoltam, csak a pelusra nem. Persze akkor még nem ilyen durván.

Azért is gondoltam a popsi törlőre, az is kb. egyszerre fogyott el a pelussal, nem is vettem több olyat.

Most viszont már az első után csúnya lett, éjjel jól át is ázott pisivel, gondolom ezért is ütötte így ki.

Remélem elmúlik, és nem kapott gombás fertőzést :(.

Ha még holnap is olyan lesz, el is viszem akkor dokihoz, bár úgy néz ki, hogy halványodik.

Köszi a választ!

2013. jún. 25. 13:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Első gyerekem a pampers pelenkákat nem bírta. Vörös foltos lett tőle mindig. Pampers törlőt sem bírta.

Van ilyen.

2013. jún. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is a Háppy pelenka került tiltólistára.
2013. jún. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!