Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónapos kisfiamon pörsen...

Dorky kérdése:

17 hónapos kisfiamon pörsenêsek vannak. Mitöl lehet? Találkozott valaki ilyennel?

Figyelt kérdés
A mellkasàn hasán egy kb. 5x5 -ös részen szembetünöbb, de halvànyan van deréktájon ill. Felkaron. Kisebb terjedelemben. Kèzzel tapintható pörsenès. Hogy viszketne azt nem vettem észre. Gondoltam ételalergiára, de akkor nem "kellene" hogy az arcàn is legyen?! Neogranormonnal kenem, de nincs változás. Találkozott valaki ilyennel?

2013. febr. 23. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ekcémás.
2013. febr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első válaszoló!Igen nagy szakmai tapasztalatod van bőrgyógyász területen,ha így látatlanban 2 mondatból leszűröd hogy ekcémás a baba.

Kedves kérdező!

Bármi lehet,pikkelysömör,ekcéma,atópiás dermatitis,ételallergia,vagy másra allergia,vagy egyszerűen száraz a bőre,millió dolog lehet...én a helyedben elvinném bőrgyógyászhoz,lehet hogy a Neogranormon pont nem jó rá,és azzal csak ártasz.Majd a patikus kever rá vmit.

2013. febr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!