Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátok is csinálja ezt?

A ti babátok is csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Kislányom 10,5 hónapos. 1 hete esténként nem hajlandó elaludni a kezemben, pedig ezelőtt ezzel nem volt probléma. Vacsizik, büfizik, utána belefektetem a karomba és elkezd sírni meg feszíti magát és utána leteszem az ágyába. Így is elalszik, de akkor sem értem ezt a változást. Először azt hittem, hogy a nagy melegtől van, mert akkor csinálta először, mert nagyon izzadt és úgy voltam vele, hogy nem jó neki, ha magamhoz ölelem, de most már hűvös van és mégis csinálja. Ti babátok csinált hasonlót? Mi lehet az oka?
2013. jún. 25. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
10,5 fél hónaposan szeritnem már nem is szokták annyira ringatni a babákat. Büfiztetni sem.... Szerintem ne eröltesd.
2013. jún. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én soha nem altattam ... Örültem , hogy nem várja el . Nekem most 4 évesen is nagy könnyebbég csak bemegy a szobába lekapcsolom a villanyt és bacsukom az ajtót :)
2013. jún. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindig megvárom, hogy büfizzen, közben az ölemben ül és rá percre jön a büfi. Zavarná, hogy anélkül tenném tenném le. Az a furi, hogy eddig ő mindig igényelte az esti altatást, most meg már nem. Engem nem zavart, hogy altatni kellett, mert a kezdetektől fogva így van, ez nekem nem fáradság.
2013. jún. 26. 00:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém most lesz 7 hónapos és ő is szokta ezt csinálni, hogy inkább tegyem le és úgy elalszik. Érdekesek ezek a babák.:)
2013. jún. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!