Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy fogatjátok rá a babakocsi...

Hogy fogatjátok rá a babakocsira a napellenző pelenkát?

Figyelt kérdés
varrjam oda? Hogyan csináljátok?
2013. jún. 26. 10:13
 1/7 eszo ***** válasza:
én csipesszel raktam fel, meg van olyan játék,amin ilyen karika van..azzal fogattam oda, de most vettem napernyőt is...
2013. jún. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vegyél napvitorlát, iszonyú jó találmány :) Van a Brendonban is, de Én a Müllerben vettem 1500,- ftért :)


[link]



Ilyen pl.

2013. jún. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én a napernyővel csak bénáskodok, mert nehezen áll meg és minden sarkon forgatni kell. Ez a vitorla nem rossz, de zavarna, hogy nem látom tőle a gyereket. Majd megpróbálom vhogy felfogatni a pelust, csak a kocsinknak nagyon széles a pereme...:(
2013. jún. 26. 10:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Gombostűvel, mert olyan szivacsos vagy milyen volt a kupolának a széle. Hirtelen ez jutott eszembe, mikor legelőször mentünk sétálni, mert erre a problémára nem gondoltam előtte.. :-)
2013. jún. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hidd el a kisfiamat nem zavarja a vitorla, engem sem h nem látom. Az esetek nagy részében bealszik a babakocsiban, tehát tök mindegy :)
2013. jún. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is vitorla-párti vagyok, nagyon bejött. Azért egy megnézést megér :)
2013. jún. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekünk volt napvitorla, nem jött be, mert vaalhogy alacsony a tolókarom hozzá.

A textilpelusra varhatsz gumit, és akkor valahogy úgy fel tudod tenni mint a szunyoghálót pl.

2013. jún. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!