Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden nap mentek játszótérre...

Minden nap mentek játszótérre 1 év feletti babával? Barátokkal jársz vagy csak te meg a babád?

Figyelt kérdés
Mennyi idős? Mit csináltok a játszótéren? Hova jártok még?
2013. jún. 26. 11:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

2-6-8-as válaszoló vagyok, igen, mi Budapesten élünk. És én is örülnék neki, ha kertes házban laknánk és egész nap "játszóterezhetne" a lányom kinn az udvaron, de hát ez van sajna :(

Egyébként vidéki a család, úgyhogy mi is visszavágynánk, főleg a gyerkőc miatt, de a munkánk ide köt, és otthon munkalehetőség nulla :(

2013. júl. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Mi is városban lakunk társasház 3. emeletén. Jó annak akinek van udvar és kert.Én kertes házban nőttem fel egy szép községben és nagyon jó gyerekkorom volt. Szívesen költöznénk családi házba, de itt a városban nagyon drága, a faluk meg messze vannak a munkahelytől..Így marad a játszótér és a strand nyáron(kerti medence híján) :/
2013. júl. 6. 23:21
 13/13 anonim ***** válasza:

Kertes házban lakunk, a város szélén, mellettünk már a folyó, a rét, az erdő, szóval elég jó helyen. A kertünk pici, de kellemes, fás-bokros-füves, ott van a gyerekeknek kis ház, homokozó, a hátsó teraszon csúszdás medence. Nagyon szeretik, ettől függetlenül a játszótér külön élmény, szeretik, ha nem is megyünk nap mint nap, de hetente többször. Van, hogy a játszótér helyett inkább családilag biciklizünk a környéken, vagy kinn vagyunk a szüleimnél a tanyán és lovagolunk, de igénylik a játszóteret is.

Télen-nyáron sokat vagyunk levegőn, a kertbe minden nap kimennek, általában délelőtt, a játszótér délutáni alvás utáni program. :-) Nagyon szeretem én is, mert a barátnőmnek is azonos korú gyerekei vannak, mint nekem, mindig együtt megyünk, a gyerekek nagyon jól játszanak együtt (a legnagyobbjaink 3 hónapos kora óta járunk össze rendszeresen, volt idejük összebarátkozni :-D )és nekünk is jó, hogy elbeszélgetünk, mondjuk most pont nem annyira, mert a legkisebbjeink egyévesek, nekik még a nyomukban kell lenni, de egy év múlva már nem lesz ennyire problémás. A nagyokat már elég szemmel követni, ügyesen játszanak és ismerik a játszótéri "szabályokat", nem dobálnak, nem vesznek el másoktól semmit, mivel nekik is kisebb testvéreik vannak, így kifejezetten figyelnek a kisebbekre, sose volt még velük probléma. Remélem, a kicsik is ilyenek lesznek. :-)

2013. júl. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!