Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez fogzás lehet vagy más?

Ez fogzás lehet vagy más?

Figyelt kérdés
Kislányomnak éjel 38.5 fok volt a láza akkor adtam neki kúpot de most reggel is 38! Most nem mertem már csak Nurofent! Lehet fogzástól ilyen magas a láza? Nem vagyok bene biztos mert első baba! 14 hónapos eddig 2 fogacskája volt ami 9 hónaposan jött ki de akkor nem volt lázas! Most úgy látom már 1 kijött de még 3 készülődik! " hete kb minden nap megy a hasa is én ezt is a fogzásnak tudtam be meg a nagy melegnek! Lehet valami más baja lehet? Fogzástól meddig lehet ilyen magas a láza?

2013. jún. 27. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet fogzástól is.De ha 3 napig nem múlik a láz, akkor én megmutatnám az orvosnak.Fogzás alatt is simán betudnak nyalni valami finom kis vírust, még nyáron is, a sok légkondi miatt.
2013. jún. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát remélem,hogy csak attól van! Csak nem votam biztos benni,hogy ennyire is fölmehet tőle!
2013. jún. 27. 08:50
 3/5 anonim ***** válasza:

38,5 fokos láz nem fogzás, vagy nem csak fogzás.

Ott már valamilyen vírus is lappang a szervezetben. Lehet hogy a lázon kívül más tünet nem lesz, de azért figyeld, mert nálunk ilyenkor általában jött egy torokgyulladás is, nátha az ritkán, de olyan is volt már.

2013. jún. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze figyelem! Köszi!
2013. jún. 27. 09:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Lányom egyszer fogzás alatt kapott 3 napos lázat.Simán 40 fokos lázzal rohantunk az ügyeletre, ott meg mondták hogy a fogzástól van ne aggódjunk.Unokaöcsémet is egyszer kiütötte egy ilyen eset..neki is 39 fokos láza volt, mert jött a foga.Úgy hogy simán lehet magasabb láza mert fogzik!

1. voltam

2013. jún. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!