Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves kisfiúnak mit lehetne...

Egy éves kisfiúnak mit lehetne vinni ajándékba olyan 2000-2500ft értékben?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Játék :zenélős bébi telefon,kisautó,húzogatos játékok,xylofon,mágneses rajztábla,labda,járműves könyve.Nálunk ezek a favoritok.
2009. okt. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagy autó:) Lehet kapni,nincs benne kis darabka,és nagyon szép,tartós.Nekünk van:) Nem tudom a nevét,meg hol lehet kapni.De mondjuk plüssmaci,valami finomság,esetleg ruha.
2009. okt. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pl:most hogy ilyen hideg van egy szép sapka sállal, jól jön.A kisfiúnak meg vihetsz hozzá még tejszeletet joghurtot, rudit. Játék szerintem ilyen korba nincs ami lekösse.De ha ragaszkodsz játékhoz akkor forma bedobó, most esetleg ez fogja érdekelni. Vagy most divat az ajtóra a gyerek nevét megvenni.Nagyon jó pofa.Fából van kb 10cm és állatfigurás vagy bohócos.Ezek kb 2500ft körül van.

14 hós anyukája

2009. okt. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok:elfelejtettem:a fiam traktor és vonat mániás,igy a traktoros sapka,vonatos zokni is nagy kedvenc.Ami nagy siker minden gyereknek,a buborékfújó,mindenféle variációban pl.neknk trombitásós van,és ezt ő is tudja fújni.

16 hós kisfiú mamája

2009. okt. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tologatót. A játszótéren ezért őrült meg minden gyerek.


[link]


Kb fél méter hosszú a bot, végén színes gömbbel.

2009. okt. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Micimackós pléd, én azt adtam ajándékba két hete, nagyon örültek neki. Sparban 2000 körül van.
2009. okt. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!