Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti engeditek az egész lakásban...

Ti engeditek az egész lakásban mászni a piciket?

Figyelt kérdés

2013. jún. 27. 18:46
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam le senkit.

Olyan problémám van,hogy a 7 hónapos lányom egész nap csak nyafog,nyűglődik,hisztizik.3 napja bújt ki a 3. foga felül.Lehet,hogy jön a másik neki?Nem tehetek róla de olyan feszült vagyok egész nap,hogy akár mit csinálok vele semmi nem jó neki..:(

Gondoltam hátha szeretné felfedezni a világot és ezért hisztizik,mert edig csak a szobában engedtem,hogy másszon.Kimászik utánam a konyhába és kapaszkodik fel a lábamon.Ideig-"óráig" el van.Ez kb max 15 perc.Légyszi segítsetek tanácsot kérnék tőletek mit tegyek.Ha leteszem pl a kompba ordít hisztizik,ugyanez van a juperooval és a járókával is..:(

2013. jún. 27. 19:41
 12/25 anonim ***** válasza:
A wc és a konyha ajtaja zárva van, ha nem vagyok ott. Ilyenkor nem mehet be, de nem a kosztól féltem, csak túlságosan szeret kotorászni a szemetesben és wc csészében. A jelenlétemben mindenhol garázdálkodhat.
2013. jún. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Bárhol mászhat,kivéve a fürdőt/wc-t. Néha beengedem egyébként,mert szereti nézni,ahogy pörög a mosógép,de olyankor úgyis csak ott áll :)
2013. jún. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
2színtes a hazunk nappali.konyha egybe van lent meg a wc van aminek az ajtaja be van csukva oda nem tud bemenni az előszobába bemehet mivel nem is tudnám elzarni.
2013. jún. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

nincs járókánk, amíg nem mászott, a nappaliban volt egy kis bölcső, később az utazóágy, abban volt, amikor kibírta letéve, amúgy kendőben.

mászik mindenhová, mostmár leginkább megy, 15 hónaposan indult el, a wc be van zárva, a fürdőszobát nem értem, miért tiltják sokan, vagy tartják veszélyesnek, állat nincs, de csak ritkán takarítok, a konyhában szőnyeg van és laminált parketta, a kukába nyulkál, de ott vagyok és leállítom, van "saját fiókja", abból kipakol naponta többször, amúgy 2szintes ház, ő mindig ott van, ahol én / mi, a lépcsőn van lezáró, a virágcserepet még nem fedezte fel, asztalról még semmit sem vert le, pedig van kristály bonbonnier, stb... pedig ezektől féltem. ja, és még sosem volt beteg.


ötlet: atól függ hány kiló, de ha bírod, próbáld ki kendőben, mei tai-ban, a hátadra kötni, tud nézelődni, beszélhetsz hozzá,

2013. jún. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

wc-n kívül bármerre mehettek


hát én mikor főztem betettem az etetőszékbe magam mellé és "segíthetett"

2013. jún. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Etetőszékben csak evéskor marad el..:(
2013. jún. 27. 20:55
 18/25 gabszem ***** válasza:
én mindenhol engedtem mászni. nem is tudtam volna tiltani mert állandóan a sarkamban volt :-)
2013. jún. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Mindenhova. Szeparációs szorongás időszakában a WC-re is jött utánam, úgyhogy ott is mászkált. De többnyire csak leült a WC ajtóba, és tágra nyílt szemekkel nézte, hogy mit csinál anya (nagyon cuki volt). A fürdőszobába is bemehetett.Mosószert, öblítőt sose piszkálta nem érdekelte. Konyhába az alsó polc az az övé volt, teli műanyaggal. Nagyon jókat dobolt velük.
2013. jún. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Mindehol mászhatott! Az udvaron is. És állatok is vannak. Semmi baja nem volt , az ovi első évit is kibírta minden betegség nélkül. Jól megerősödött:)
2013. jún. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!