Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti engeditek az egész lakásban...

Ti engeditek az egész lakásban mászni a piciket?

Figyelt kérdés

2013. jún. 27. 18:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
mindenhová mehet, wc-t csukom csak
2013. jún. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
WC, fürdőszoba, előtér kivételével mindenhova mehet. A WC-ből és a fürdőszobából a tisztítószerek miatt van kizárva. Kertes ház, az előtérben vannak a kinti cipők meg a babakocsi, ide ezért nem mehet. Azokat azért ne nyalogassa. :)
2013. jún. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
4. vagyok. A földszinten azért nem mászhatott, mert hideg a kő, és ő pont télen kezdett mászni. Nincs padlófűtésünk sajnos :)
2013. jún. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Tetőteres ház és csak az alsó szintet használjuk még.Mindenütt kő kiv. a hálónk,ott szőnyeg.Mindenütt mászhat, fürdő, wc egyben.Mindig vele vagyok, figyelek.Akkor a legaranyosabb, mikor én a nagy dolgom végzem és ő kint van a konyhában és szolidalitásból nyög, mint én.nálunk nincs bennt kutya, virág.Kint még nem másztattam, van terasz és állatok is.
2013. jún. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
7 hónapos és csak a nappaliban mászik. Még nem jött rá, hogy onnan ki lehet jönni.:)
2013. júl. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!