Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mondják olyan sokan,...

Miért mondják olyan sokan, hogy a Johnsons termékek rosszak?

Figyelt kérdés
Mi ajándékba kaptunk fürdetőt,sampont és testápolót. Nem fogom kidobni,mert azt mondják rossz. 2 hete kezdtül el használni, 7,5 hósan, eddig semmi baja nincs tőle.Illata sem rossz.

2013. jún. 27. 21:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%

mert rengeteg tőle az allergia és az ekcéma. A kisbaba bőre nagyon érzékeny és ezek tele vannak szintetikus anyagokkal. Ez ép olyan ahogy nem adsz tartósitószerrel teli ételt a babádnak meg oylat amiben guar gumi van stb...

Olvasd el az összetételét, érdemes rákeresni a neten mi micsoda....

2013. jún. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
41%
Mi újszülöttként használtuk a lányomnál, mert a barátnőm fiánál nem okozott bajt. Megkérdeztem a gyerekorvost, felírattam gyógyszertárit is. Ő azt mondta, ha nem volt a családban bőrérzékenység, használhatjuk, de ha bármi ki tünet van, hagyjuk abba. Nem volt semmi. Nekünk bevált. A kisfiamnál is ugyanígy csináltam, neki is jó. Szeretem az illatát.
2013. jún. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Olvasd el az összetételét, és nem lesznek ilyen kérdéseid. Azzal egyetértek, hogy jó az illata és az állaga - nyilván nem véletlenül.
2013. jún. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Mi a gyógyszertárit leváltottuk erre,azóta ekcémával küzdünk(kemény 1 éve:( ).Szóval nálam soha többé J&J...másnak persze attól még jó lehet:)
2013. jún. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Disi ***** válasza:
70%
Mi is piciként próbáltuk, mert kaptuk, de kiszárította a babám bőrét. Így én használtam el. Most lesz 2 éves, de még mindig a gyógyszertárit hasznàljuk. Olvass utána teszteknek, akkor már inkább a DM-es vagy Rossmannos sajátmárkás, azok is a J&J előtt végeztek. De nem vagyunk egyformák és a picik sem azok :)
2013. jún. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

3 honapos koratol Johnsons furdetot es testapolot hasznalunk. 17 hos mar, semmi baja nincs tole.

Szerintem ha egy babanak erzekeny a bore, akkor nem csak a Johnsonsra erzekeny...

2013. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
Az en fiam 18 honapos koraban lett ra allergias egyik naprol a masikra..en total kezdo voltam mert 6 honapos volt mikor elkezdtuk hasznalni..bedoltem a reklamoknak az illata is jo volt..utana se neztem mi is az amivel furdetem.. azota h allergias lett a johnsonsos termekekre kiprobaltam mindent..nivea stb es mindegyiktol tiszta sxaraz volt a bore vagy nagy voros foltok jelentek meg a testen.. ugyhogy maradt a mereg draga weleda termek. Viszont tenyleg nagyon jo. En nem allitom h mindenkeppen a johnsons termekek miatt lett ilyen erzekeny boru de most h mar tudom mi van benne ha nem lenne allergias akkor sem hasznalnam. Hasznald el amit ajandekba kaptal ha nincs semmi panasz de sztem utana valts mas jobb minosegu termekre..
2013. jún. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
Azért rényleg mindneki olvassa el az összetételt ayki használja és keressen rá a neten mi is az pontosan. Gondolom egy gondos anyukának ez nem okoz gondot és megéri azt a kis áradtságot. Még nincs is tőle baja jó ha tudjátok miket is tartalmaz.
2013. jún. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%

[link]

Hát ezért mondják, mert nagyon csúnya összetevőket tartalmaz. A legtöbb méreganyag a bőrön keresztül jut a szervezetünkbe sajnos. Ennyi erővel már adhatnál neki ízfokozós tartósítószeres kaját is, az lehet kevésbé ártana, mint amit a bőrére kensz. Sajnos ezt nem szajkózzák a tv-ben, mert hatalmas üzlet az egész. Ha nem lennének ilyen kozmetikumok hatalmas reklámköltségvetéssel, (és itt nem csak a J&J-ra gondolok, hanem rengeteg másra is) akkor visszaesne egy csomó egyéb gyógykészítmény, gyógykozmetikum piaca, mivel nem lenne mit kezelni. Úgyhogy nem nagyon küzd ellene senki, főleg a gyógyszeripar szokott ilyen kis cseles lenni...

És az, hogy most nincs tőle baja, nem jelenti azt, hogy nem lesz valami allergiás következmény, bármi, bármikor, mivel túlterhelődik a szervezet....


Szóval ez nagyon összetett történet. Én is kaptam egyébként, és én használtam el, a gyerekre nem kenném semmi pénzért!

2013. jún. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
LÁnyomnak kb. 3 hónaposan kezdtem használni , kiömlött tőle. Majd már 1 éves körül volt amikor kaptunk egy popsitörlőt és kiömlött attól is. Most 3 éves ajándákba kaptunk egy fürdetőt és attól is kiömlött, így ezzel a márkával nem próbálkozok töbé. Sőt van egy ismerős aki műtét után J. nedves kendővel törölgette a nyakát, arcát és teljesen kiömlött tőle, kalciumot kapott.
2013. jún. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!