Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokan hordozzák babájukat?...

Sokan hordozzák babájukat? Mibe teszed? én most vettem mai teit már alig várom hogy beletehessem a gyermekemet

Figyelt kérdés
2013. ápr. 24. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is mei tai-al szoktam, nagyon szeretjük :)
2013. ápr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is van, de leginkább akkor használom, ha csak leugrunk gyorsan a kisboltba.

Elöl már nehéz a fiam (11 hónapos, 9,5 kg), ha hátra kötöm, ott meg zavar, hogy nem látom.

Szeretem és praktikus, jó dolognak tartom, de nekünk jobban bevált a babakocsi, már csak azért is, mert nem kell cipelni amiket vásárolok, a pelenkázótáskát, plusz pulcsit, kabátot.

2013. ápr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kedwes válasza:
nagyon jo a mei tai,es konnyen fel es leveheto,praktikus, konnyu,egeszseges.Jo hordozast!
2013. ápr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A lányom soha nem ült még babakocsiban.

5 hónapos, mindenhová kendővel viszem.

Én is vettem csatos meitai-t, de még elveszlik benne, szerintem 1-2 hónap múlva fog belenőni, akkor már a hátamon fogom vinni, mert elől kezd nehéz lenni egy idő után.


Manapság nem túl gyakori még a hordozás, engem mindig megbámulnak az utcán, mintha ufo lennék.

Rengetegszer megkérdezik idegenek, mi ez....mintha a kilógó 2 lábból nem lehetne következtetni arra, hogy kisbaba van a kendő mögött, nem macska :))


Kb. 2-3 hete már úgy viszem a lányom, hogy a feje is kint van ha épp nem alszik, de még mostanság is beszólnak, hogy mi ez. Eleinte viccesnek találtam, mostanra már unom és zavar.

2013. ápr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nandu kendoben. Most kezd belenoni a liliputi kenguruba, arra fogunk atterni. De meg legtobbszor kendozunk. Szereti nagyon! 4,5 hos
2013. ápr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én csatos mei taiban hordozom. Engem is sokan megbámulnak, különösen ha kiderül h. a hátizsákomban van egy nagyon aranyos baba :)
2013. ápr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Rugalmas hordozókendő volt mindkét gyereknek.

Nagyon jó volt, egyszerű, sok fejtörést megoldott (4. emelet, bevásárlás, nagyot oviba vinni).

2013. ápr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Újszülött korában semmiben nem maradt meg (többféle babakocsi, mózeskosár), csak a Nandu hordozókendőben. Féléves kora körül kezdett el megmaradni babakocsiban is, valamint ekkortól hordoztuk kenguruban is.
2013. ápr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Rugalmas kendővel kezdtük, aztán szövött, most kötős mei tai, már háton. Nagyon szeretjük.

Nézz utána, van-e a környéketeken hordozós klub, sokat segítenek, ötletekkel, kölcsönzési, kipróbálási lehetőséggel, tapasztalatcserével.

2013. ápr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!