Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kakilás kérdés? Nem túl sok?

Kakilás kérdés? Nem túl sok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kisfiam 9hónapos. Anyatejes.


Eddig napi 1x volt kaki, mostanában (kb. 3napja) napi 3 is van, de van hogy mindegyik ici-pici adag.

Igaz tegnap délelött kapott joghurtot, délután pedig sárgabarackot, arra is gondoltam, hogy kicsit meghajthatta.


Szerintetek nem nyelt be valamit? Mert már mászik, oda is ahova nem kéne, és habár rendet tartok, de patika tisztaság nincs, és nem is akarom steril környezetbe nevelni :)


Normális lehet ez?


Köszi, és bocsi a témáért :)


2013. jún. 28. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
A fogzástól is szokot több lenni! Nem lehet, hogy az bántja?
2013. jún. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De igazad lehet!

Még nincs foga, de a doki néni szerint az ínye már duzzadt , szóval várható. :)

2013. jún. 28. 10:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor attól lehet! Az èn lányomnak most 2 hètig hol ment a hasa egynap töbször is meg nem is! Egyszerre 5 jön! Tegnap mèg a lázát sem tudtam levini!
2013. jún. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. jún. 28. 11:34
 5/5 anonim ***** válasza:

3kaka nem sok, nekem alapból ennyit kakált a kisfiam ennyi idősen. Aztán volt olyan időszak, hogy napi 8-9x tojt be, de rendes adagot, nem kicsit, ekkor már én is vittem dokihoz. Ez két hónapig tartott, nem is nagyon hízott közben... eléggé aggódtam már én is- de utána elmult. Én próbáltam figyelni, hogy mivel etetem, mi mit vált ki belőle- de semmi rendszer nem volt, egyszer ment a hasa ha sárgarépát adtam neki, egyszer szorulása volt- és ugyanígy a többi kajával is. Egyébként étvágya volt szerencsére, evett rendesen, de minden ki is jött belőle gyorsan.

Végül abban maradtunk a dokival, hogy nagyon figyeljek, hogy ne fogyjon- naponta méregettük, végül nem fogyott, 8hósan 7980gramm volt, 9hósan 8040garmm és 10hósan 8070gramm. 90gramm két hónap alatt!!

De utána meg szerencsére visszaállt a napi 3-4kakilásra, nem tudom mitől votl ez, és hogy mitől mult el, pedig tényleg nagyon figyeltem rá. Dokim szerint kinőtte- úgy mint egy újszülött a hasfájósságot. Lehet benne valami- mert nálunk is csak az idő segített.

Ha a te fiad fejlődik rendesen, akkor nem kell aggódni. Egy kicsi hígabb székletet, vagy többszöri alkalmat jelenethet fogzás is, a sok mostani gyümölcs is, de lehet, hogy neki is változik kicsit az emésztése.

2013. jún. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!