Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tökmagolajat 7 hónapos babának?

Tökmagolajat 7 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm ezt akar adni gyereknek.Lehet???

2013. jún. 28. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:

ezt találtam most: [link]


"Szakemberek azt ajánlják, hogy 7 hónapos kortól naponta egy kávéskanálnyit tegyünk a baba főzelékébe az olajakból, de ne hevítve, mert így sokat veszít az értékéből, hanem hidegen."

2013. jún. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egyértelmű, hogy csak hidegen.

én tökmagport is adtam elég korán, 7-8 hónaposan, nézz utána mi minden jó van benne!

2013. jún. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, meg a linket is. Valószínűleg csak én voltam tudatlan. Bár én azt vallom, hogy ha kiegyensúlyozottan van etetve a gyerkőc akkor ilyenekre nincs szükség pluszba.

Az én fiam 8 hónapos és ahhoz az ízekhez kezdem hozzászoktatni amit mi itthon eszünk, hisze nemsokára nem fogok külön főzőcskézni. Én napraforgóolajat használok. Azon főzök neki mindent, amihez kell olaj. Tudom nem a legegészségesebb, de mi nem tehetjük meg, hogy ilyen drága olajokat vegyünk, meg bio termékeket. Piacra járunk vásárolni, mert kertünk nincs. Amit tudok ismerősöktől beszerezni kerti növényeket, azokat ő eszi. Sajna nem a legolcsóbb és nem a legegészségesebb világban élünk. Nem szeretném, hogy a kisfiamnak bármi baja is legyen. De változatos étrendet állítottam be neki. Viszont, ha most hozzászoktatnám az ilyenfajta különc dolgokhoz, amit mi nem eszünk, akkor mi lesz ha majd oviba kerül? Ott nem igazán figyelnek az ilyen dolgokra.

Bocsi az offért.Kicsit eltértem.

2013. jún. 28. 13:14
 4/4 anonim válasza:

Nem szoktam ilyen helyekre írogatni, de most írok.

Mit vártál ettől a kérdéstől? Hogy majd az ismerősödet lehülyézik és akkor hátradőlhetsz? Ha te eleve nem akartál ilyen extrákat adni a babádnak, akkor miért érdekel annyira, hogy az ismerősöd mit csinál?

2014. jan. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!