Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos kisfiam még csak...

15 hónapos kisfiam még csak ugy jár ha fogja egyik kezével az enyémet. Miért zavar ez bárkit is?

Figyelt kérdés
Olyan sok rossz indulatu ember van. A napokban is megkaptam több embertöl, hogy miért nem megy még magátol. Meg, hogy engedje már el a kezemet a gyerek! Beszólások. Miez , valami verseny? 1 évesen kötelező minden babának járni?

2013. jún. 27. 20:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

nem


ne törődj vele kit érdekelnek az "okosok" ???

2013. jún. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad. Ki az aki beszól?
2013. jún. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%

Mert szakmai oldalakon is 16 hó a határ. Lehet, hogy nem rosszindulatúak.

Én is ezt találtam egyből:

"A járás kialakulásának 10 – 12 hónapos korban kell megtörténnie. Az egyéves kor után

még nem járó gyermeket meg kell figyelni. Milyen a fej, a hát tartása?

Hogyan mászik? Milyen a láb, a lábfej tartása?

Gyakori, hogy a járás késése nem ortopédiai elváltozásokban keresendő. Az elindulás

feltétele az egyensúlyi rendszer megfelelő működése.

A kisgyermek megismerő tevékenységének feltétele a normális mozgássor kialakulása."

2013. jún. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 gabszem ***** válasza:
kislányom 16 hósan kezdett magától járni egyik napról a másikra. nem tudom miért csinálnak úgy az emberek mintha ez egy verseny lenne.
2013. jún. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Minden rendben van a gyerekkel. Jártunk dévény tornára , onnét már elengedtek minket! A neurológián is minden rendben. Szóval ki van vizsgálva a lemaradott mozgásfejlődése!
2013. jún. 27. 21:06
 6/25 anonim ***** válasza:
3-as! Van annak a gyereknek anyja, apja, gyerekorvosa, védőnője. Ha gond van észre fogják venni és kezelik, de senkinek nincs joga beszólogatni, kéretlen tanácsokat adni. Amúgy szerintem nincs lemaradva.
2013. jún. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Kislányom,már 13 hónaposan kezdett el viszonylag jól egyedül járni! Lakásban a fal mellett közlekedett,de az udvaron megkellett fogni a kezét,mert egyedül nem volt hajlandó menni,félt valamitől!

Én is sokszor megkaptam,hogy az apja már ment kilrnc hónaposan,meg mért nem engedd el a kezét,hátha megijed és elindul! ( mind anyóstól!!!!!)

Szerintem ártani nem ártassz vele!! 14 hónapos korára kezdett el önállóan járni!!

Ne foglalkozz azzL,hogy ki mit mond,a te gyereked és te tudod,hogy mi a jó neki!:)

2013. jún. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Azért írtam ezt, mert mindenhol azt sugallják, hogy már járnia kell, beszélnie kell. stb.....

Mert rohanó világban élünk.

Nem azért, mert szerintem is mennie kellene és el van maradva.

2013. jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Beszélni viszont jobban tud. Legalább is szerintem a társaitol többet beszél. A neurológián is megdicsérték, hogy beszédes kissrác.
2013. jún. 27. 21:17
 10/25 anonim ***** válasza:
58%
Nem kéne kézen fogva menni vele, mert így nagyon nehezen fog elkezdeni járni, majd csak akkor mennjél vele így ha már egyedül is szépen megy-
2013. jún. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!