Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a szoptatós időszak (kb.6 hónap) után a babája nem fogadta el a tápszert és higított tehéntejet adott neki?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
6 hónap után miért hagyod abba a szoptatást? Az én fiam a hozzátáplálással szépen lassan egyre kevesebbet szopizott, de pl az esti elalvás előtti az 13 hónapos koráig megmaradt. Soha nem kapott tápszert, úgy 1 éves kora körül kezdett sima tejet, higítás nélkül kapni + tejitalt.
2013. júl. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

tehén tejet ne adj neki

inkább kecsketej

2013. júl. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 9 hónapig szopizott, egyik napról a másikra elválasztotta magát. Azóta se tápszer, se tejpép, se junior tejital, se tej, se kakaó, semmit nem fogad el..

Most 13.5 hónapos. Sajnos ez van.

2013. júl. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,de továbbra is várom a kérdésemre a választ! és kiegészíteném azzal,hogy lett baja a babádnak?
2013. júl. 1. 14:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hós a babám és semmilyen tápszert nem fogad már el sem tejpépet sem tejitalt sem semmit amit adni lehetne neki (kezdetettől tápszeres volt) viszont 2 napja adok neki bolti tejet és megissza szivesen egyenlöre.de nem higitva adom neki. eddig semmi baja és remélem nem is lesz mert akkor már nem tudom mit fog inni vagyis enni
2013. júl. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
na! köszönöm :) védőnő mit mond erre? én ma adtam a babámnak felforralt higított tehéntejet és nagyon rosszul érzem magam miatta,mert ehhez kellett folyamodnom egyéb okok miatt. rá pár órára keserves sírásba kezdett,vagy mert fájt tőle a pocija,vagy mert nem olyan tápláló és hamarabb megéhezett nem tudom.a lényeg,hogy még holnap egész nap ezt kell adnom neki,de csak holnap,és érdekelne,hogy ezzel a 2 tehéntejes nappal mekkorát hibázok.
2013. júl. 1. 16:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Az enyémnek egyelőre semmi baja a "tejtelenségtől"..

Próbálok neki más formában kalciumot adni.

2013. júl. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves ColaDio! és tehetetlenségedben anno nem is próbáltál neki tehéntejet adni? nem lehetett/lehet könnyű az biztos!
2013. júl. 1. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!