Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ruhában vigyük haza...

Ketim kérdése:

Milyen ruhában vigyük haza kisfiunkat a kórházból?

Figyelt kérdés
Július végére várjuk kisfiunk érkezését, első baba lesz és tanácstalan vagyok milyen ruhába hozzuk haza ha kánikula lesz és akkor ha picit hűvösebb?

2013. júl. 1. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Én odakészítenék vékony és vastag rugit, bodyt, zoknit, vékony cérnasapkát, kocsikabátot, kisplédet.

Aztán amikor eljön a hazamenetel napja, megkérdezném a csecsemősöket, hogy milyen öltözetet javasolnak. Végül is ki tudja megjósolni, hogy a ti környéketeken milyen idő lesz éppen akkor? Jobb felkészülni mindenre.

2013. júl. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon meleg lesz akkor rövid ujjú body, zokni kis sapi a nap ellen. Letakarni pelussal. Hűvösebb időre body, kis nadrág vagy vékony ujjatlan rugi.
2013. júl. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2 hete a kánikulában szültem.

Vittem be rövid ujjú bodyt, rugit, trikó bodyt, rugit.

A csecsemősök azt mondták egy body, zokni elég, nagyon meleg volt.

Így a trikó s zokni volt amiben haza hoztuk.

Rá múlt héten jöttek a hűvösebb napok, akkor rugiban volt itthon, vagy body+rugi.


2 garnitúra ruhát vigyél be, mert lehet felöltöztezed, bukik egyet, s akkor lehet átöltöztetni.

2013. júl. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!