Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen volt neked az első pár...

Milyen volt neked az első pár nap/hét, mikor haza értetek a korházból?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Furcsa volt,hiszen már nem ketten a férjemmel voltunk,hanem hárman.Ezt megkellett szokni,alkalmazkodni kellett a baba igényeihez...de gyorsan ment.
2013. jún. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Borzalmas! Minden nap itt volt az anyósom és mindenféle hülyének elmondott, meg megvádolt, hogy gyógyszert szedtem, hogy ne legyen tejem, meg az ördög bújt belém mert nincs tejem stb. Ez ment 3 hónapig kb. akkor kivágtam mert megelégeltem és beadtam a válást is mert a férjem egyszer sem állította le az anyját. Mint kiderült a férjem félt az anyjától meg nem akarta megbántani.
2013. jún. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mint egy álom! Evett , aludt , dölt a tejem. Nagyon boldogok voltunk és vagyunk most is. 14 hónapos a kisfiunk.
2013. jún. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első 2-3 nap jó volt, mert aludt és még körülölelt minket az anyatejszagú rózsaszín köd. Aztán utána jött a borzalom, már nem akart aludni napközben, sokat sírt, csak ölben volt el, kijött az aranyerem, borzalmasan fájtak a melleim, gyötört a folyamatos bizonytalanság. Aztán szép lassan összeszoktunk.
2013. jún. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem akkor feküdtem le amikor szoktam és akartam nem aludtam addig amég jol esett vona.

6hétig kelt fel éjjelente a fiam de megszokni nem tudtam. 2órankent kelt cicizni volt hogy 3-4órát fent volt éjjel volt hogy végig sírt...mire elaudt vissza feküdtem volna megint felkelt mert éhes volt..

2hetes kora óta nem aludt nappal csak napi 3x20percet,de közben üvöltött mert almos volt...

Számomra az első 2hónap iszonyat nehéz volt.,

Persze nagyon boldog voltam hogy 3-an lettünk,de őszinte vagyok nehéz volt.

Én azt mondom addig nehéz egy újszülöttel még meg nem tapasztalod neki mi a jó..mikor mit szeretne...onnantól amint rájöttél miért sír minden happy :-)

2013. jún. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Húzós nagyon nekem is a első két hónap ikrekkel, cuki picik voltak, de amióta alszanak éjjel, plusz később hasfájás is elmúlt, sokkal jobb
2013. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon jó! Imádtam!

OK, a férjem két hétig velünk volt, mert Karácsony előtt szültem, így a két ünnep között szabin volt!

Mivel a babám tápszeres volt, így néha éjjel a férjem is fel kelt etetni, tehát tudtam pihenni is. Hangolódtunk az ünnepekre, ismerkedtünk stb. Jó volt!

2013. jún. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szörnyű. Rengeteg tejem volt, fejni kellett, hogy nehogy begyulladjon a mellem. Közben a baba hasfájós lett és állandóan sírt, nem aludtam szinte semmit.

Azóta persze minden szuper, de inkább 100x egy 3-4 hónapos baba mint egy 3-4 napos :).

2013. jún. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!