Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Téli hónapokban, ülő pozícióba...

Téli hónapokban, ülő pozícióban hogyan szoktátok kivinni a babátokat a babakocsiban?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy tesztek rá takarót??

Kisfiam 14 hónapos, takarót nem tudok rá tenni mert ott van ugye a babakocsin a két lába közt az a tartó rúd nehogy le tudjon csúszni.


2009. okt. 15. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ő már elég nagy lesz a télen, nem kell a pléd, csak öltöztesd jól fel :)
2009. okt. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát nekünk olyan kocsint van ahol a lábtartót fel tudom emelni igy ülő pozicióba is tudok rá takarót adni.ma kint voltunk és egy overált és egy takarót adtam rá,nagyon jól érezte magát,te sajna nem tudsz igy fel kell öltöztetned.
2009. okt. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!