Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kezdjem a kóstoltatást?

Hogy kezdjem a kóstoltatást?

Figyelt kérdés

4,5 hónapos a kisfiam, egy hónapon belül szeretném elkezdeni a hozzátáplálást. Hogy kezdjem? Mikor adjam neki, cici előtt vagy két evés közt? Mikorra és hogyan fogja a gyümölcs kiváltani esetleg a tízórait? Ha kevés lesz a tejem, mit adhatok neki? úgy értem gyümölccsel csak ne lakik jól....

Tejpép mire jó? Hol lehet kapni?


2009. okt. 15. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Cicizés előtt kóstoltasd, picit adj neki, egy-két kanállal, másnap három és így tovább...

2 hét alatt biztos ki lehet váltani.

Gyümivel jóllaknak a babák!


A tejpép az majdnem olyan, mint a tejbegríz, tápszer alapú.

Vacsinak adtam a fiamnak, de nyugodtan adhatod neki tízóraira vagy uzsira is. Este azért szokták, hogy éjszaka ne kelljen fel enni.

Bárhol lehet kapni, Rossmann, Auchan, Tesco.

Én a Mildipépet szoktam venni, 4 hótól adható tejberizspép. Sztem ez laktatóbb, a fiam imádja.

15 hós még mindig ezt eszi reggelire.

2009. okt. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha van bőven tejed szerintem ráérnél 6 hós koráig. Én 2 cicizés között kostoltattam vele eleinte. Az, hogy mikor lehet kiváltani egy étkezést,az a babától függ. Én mindég cici után 1 órával kínáltam. Ha már többet evett, akkor cici előtt adtam neki a gyümit, és utána megkínáltam cicivel. Kisfiam 2 hét után már nem kérte a cicit gyümi után. Gyümik után adhatsz már főzelékeket is.
2009. okt. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!