Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt éjjel?...

Miért csinálja ezt éjjel? Eddig soha nem volt ilyen?

Figyelt kérdés

Kisfiam 9 hónapos.


Nincs még foga. Eddig sem aludt éjjel minta gyerekként (ált. 2x felkelt) Anyatejes.

De 1 hónapja kb. van olyan éjjel hogy akár 5-6x is felébred és addig sír, feláll az ágyban és nyújtja a kezét h vegyem ki. (külön szoba) Ilyenkor nem veszem ki, megpróbálom megnyugtatni és kijövök. Amint meghallja, hogy kiléptem megint elkezd sírni, de úgy mint akinek nem tudom milyen baja van. Ezt egészen tegnap estig bírtam.

Kivettem, megnyugodott elaludt rajtam. Visszatettem és aludt. De nem szeretném elrontani, eddig olyan szépen megszokta hogy egyedül alszik. Az esti elalvásnál nincs gond, berakom és elalszik magától. Most éjjel van ez az új akció.


Próbáltam mindent. Nem éhes, nem szomjas, nincs melege.... Tanácstalan vagyok....

Gyanakodtam a fogára is, de már nem tudom....


Valakinek van valami ötlete? Minden választ szívesen fogadok. Köszönöm :)


2013. júl. 2. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Mozgásfejlődés és szeparációs szorongás! Főként az utóbbi! Ez egy ilyen időszak, túl kell élni!
2013. júl. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azzal nem rontod el ha kiveszed hogy megvigasztald. valószínű hogy szeparációs szorongás. Ne aggódj ez is elmúlik egyszer. Kitartást
2013. júl. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hordozókendőt =mei tai-t tudnám ajánlani.Rajtad tud elaludni és neked is kényelmes.Az enyém is múlt héten múlt 9hós és most délelőtt és délután is van, hogy 20-25 percet ringatni kell a popiját,pedig eddig jól aludt.este nem vagy max 1-szer felébred.Ha a foga fájna azt már mutatná, ha megkérdezed, ill. akkor a szájába matat, de nagyon.
2013. júl. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek, próbálkozok :)

Hordozni nem igazán szeretném :)

2013. júl. 2. 19:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig mindkettőtök gerincének az volna a legjobb.Amikor kézben van csak úgy, az nem jó egyikőtöknek sem, főleg nem altatáshoz.Ki kell próbálni, ez nem azt jelenti, hogy elkényezteted, hanem, hogy mellette, vele vagy a bajban.Vannak országosan klubbok, majdnem minden városaban, ahol lehet csatlakozni bérelni hordozót párszáz Ft-ért 1 hóra.
2013. júl. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!