Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a babáknak való, fogzás könnyítő, nyugtató hatású borostyán nyakláncokról?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Szia!Nekünk van.Nagyon jó,eddig megúsztuk láz és nagyobb nyügi nélkül a fogzást.
2009. okt. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Nekünk sajnos nem használt semmit:(((Megkínlódta az alsó két fogát is,de most bújik fölül és 5.napja nagyon szenved.Viszont nagyon szép....
2009. okt. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Nálunk úgy tűnik, hogy bejött, bár ugye fogalmam sincs, milyen lett volna nélküle.

Kijött az alsó két fog egyszerre, két éjjel volt nyűgösebb, de nem volt nagy cirkusz, se láz, se hasmenés, se semmi egyéb.


Lehet, hogy nélküle sem lett volna semmi gond, de nem próbálom ki a következőnél sem, marad a nyaklánc... :-))))

2009. okt. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
BIZTOS JÓ AKI HISZ BENNE. NEKÜNK IS VAN BÁR NEM SOK JELENTŐSÉGET ADTAM NEKI (AJÁNDÉKBA KAPTUK)NEM VETTEM ÉSZRE HOGY JOBB VAGY ROSZABB LETT VOLNA ÍGY IS KELÜNK ÉJJEL MÉG 2X. HA NEM LETT VOLNA LEHET MÉGTÖBBSZÖR?????
2009. okt. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! Mi most vettünk a kisfiunknak egy láncot, de még csak 2 napja van rajta! Van már 12 foga, de nagyon megszenvedett vele szegény! Remélem nekünk is használ majd és a többi fognál már könnyebb lesz!


Akinek van és elégedett vele, hogy használjátok? Állandóan rajta van a kicsin? Fürdéskor és éjszaka is?

2009. okt. 16. 13:51
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Szia!Első vagyok. Mindig rajta van a lányomon(éjszaka is),a fürdetésre vesszük le csak.
2009. okt. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Én még egyszer sem vettem le, mióta megvan.

Éjjel-nappal rajta van.

2009. okt. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%
Nekünk nem használt. MI is csak fürdésre vesszük le.
2009. okt. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
Fürdésnél kell levenni, amúgy non-stop:)
2009. okt. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekünk nincs, első 4 fognál szenvedett aztán kevésbé, nem kentük nem használt semmi neki, homeós bogyó se. A 8. fogától kezdve nem nyűgös ,nem kel éjjel, nem hisztis. Nem tudom milyen lett volna ha van rajta nyaklánc de, mi egész jól átvészeltük nélküle.
2009. okt. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!