Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babára milyen ruhát...

2 hónapos babára milyen ruhát adjak, ha 25 fok van a lakásban? Nem merek rá rövid ujjút adni. Lehet?

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Rövidújjú body és rá egy hosszú újjú vékony felső, nadrág és zokni.

Vagy hosszú újjú lábas rugdalózó de alá trikó vagy rövidújjjú body.

8 hónapos a lányom, nálunk is 25 fok van, harisnya hosszú újjú body és egy ruhácska vagy szoknya van rajta, rövidújjút nem adnék rá mert abban láttam hogy fázik ő jön megy kúszik mászik mozog, de a te babád még csak fekszik, fázna rövidújjúban!

2009. okt. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk is 25-26 fok van, az én babám 7 hetes. Általában rövid ujjú body+ hosszú ujjú rugdalózó van rajta. Ha meg a konyhába megyünk, ami hűvösebb, akkor betakarom egy vékony pléddel (olyankor a hordozóban ücsörög).


Ha nem vagy biztos benne, hogy fázik-e, nézd meg a tarkóját és orrát. A keze-lába mindig hideg, arra ne adj!

2009. okt. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én hosszú ujjú body+ pulóver + harisnya + nadrág. 2 és fél hós anyukája.
2009. okt. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!