Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A másfél éves kor az valami...

Gabszem kérdése:

A másfél éves kor az valami lázadò/dackorszak?

Figyelt kérdés
lázadás az alvás ellen, pelenkázás ellen, akaratosság, sok hiszti...
2013. júl. 3. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyanítom! :) Az én kezesbárányom egyszerűen megáll, és teli szájjal ordít! Tart pár percig, aztán megint beleütközik egy "nem"-be, "nem szabad, mert..."-ba, és megint ordít! A falra mászok tőle ilyenkor...
2013. júl. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-1,5 éves kor között van a hiszti korszak,aztán kb 1,5 éves kortól a dackorszak,van akinek később,de fiamnál 1,5 éves kora óta tart néha nem is veszem észre néha viszont semmi nem jó,lázadozik,hisztizik.
2013. júl. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nálunk voltak "tiltot" szavak

pl alvás ha meghallottam akkor visított


kicseréltem a "pihentük akkor most egy kicsit"-re érdekes akkor nem visított :-)))

próbáld meg .....


és még egy: a "nem"-re allergiásak próbáld meg kikerülni a "nem" "nem szabad" fogalmakat

fogalmazd át a mondatott, tereld el a figyelmét onnan,


ha pelus ellen lázad : próbáld meg hátha bilizne ... soha nem lehet tudni

a kicsi lányomnál az lett a vége h 20hónaposan nappalra szobatiszta lett

bedühödtem és nem adtam rá pelust hanem bevágtam a sarokba a bilit, nya akkor pisilj oda ..... és meglepetésemre belepisilt ....

2013. júl. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!