Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ingatja a fejét, baj van?

Ingatja a fejét, baj van?

Figyelt kérdés
Kislányom 7 hónapos, pár napja ingatja a fejét, mint aki azt mondja, hogy nem. Minden helyzetben, fekve, hason, kúszás közben. Ez bajt jelenthet? Vagy kinövi? Mutassam meg orvosnak?
2013. júl. 4. 02:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Vidd el orvoshoz! Bizzunk benne minden ok.

Ha az en gyerekem lenne en mindenkeppen elvinnem. Lehet csak par napig tarto uj szokas de lehet neurologiai problema ami nem vicc.

2013. júl. 4. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Aggódom, mert nagy baba volt, 8 órás vajúdás után két óra volt a kitolási szakasz, és anyám, aki velem volt és mellesleg orvos, bár más terület, rám ijesztett,mhogy hipoxiás és baj lesz a mozgás/értelmi fejlődésében. Eddig nem volt semmi probléma, rendesen fejlődött, nagyon kis okos, ügyes baba, be nem áll a szája. Szóval nagyon megrémültem, amikor elkezdte ezt csinálni.

Akkor előbb házi gyerekdoki, vagy egyből neurológia? Köszi amúgy a válaszod!

2013. júl. 4. 08:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy baj lenne.Lányom is csinálta,csak 5-6hónaposan.Rángatta,mintha baja lenne.Aggódtam is.Aztán rájöttem,hogy minket utánoz,mert ráztam neki a fejemet.Csak ő teljesen random csinálta,nem utánam.Mostmár általában utánam csinálja vagy ha eszébe jut rázza és "énekel" hozzá kinyujtott nyelvvel : hehehehehe kb ugy.
2013. júl. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam most 8 hónapos. Szintén ezt csinálja. Én arra tippeltem,hogy hosszú a haja és zavarja a fülét, ezért csinálja ezt. Egyébként egy ismerősöm azt mondta, hogy normálisnak mondható. Én nem mennék vele orvoshoz csak akkor, ha a a fejlődésben gátolná. De ez meg hálistennek nem jellemző. Jó egyensúlyérzéke is van...
2013. júl. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!