Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 és fél hónapos kisbabám...

Fkiszti kérdése:

6 és fél hónapos kisbabám most már legalább 2 hete ingatja a fejét és a testét jobbra-balra, de nagyon erősen. Mitől lehet? Elnőheti? El kell vinnem ideggyógyászatra?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
az enyém is ezt csinálja,ő is pont ennyi idős.erre én is kíváncsi vagyok.
2011. febr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérdezzétek meg a gyerekorvost. ( írjátok meg légy szi' a választ!) Ha az egyik doki azt mondja: akkor nézessétek meg neurológussal. Ha volna valami, minél korábban kezdődik el a fejlesztés annál sikeresebb, és gyorsabb.

Őszintén remélem, hogy nincs ok aggodalomra!:)

Az enyém ennyi idősen egyik lábával folyton ütemesen dobolt, a doki azt mondta, ha 1 hónap múlva is csinálja el kell mennünk szakorvoshoz. Nem csinálta.:)

9,5 hós baba anyukája

2011. febr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Remélem nálunk is elmúlik. Védőnő volt nálunk múlt héten, ő mondta, hogy vagy azért csinálhatja a gyerek, mert hospitalizálódik (akkor, ha ingerszegény környezetben van, de nálunk tuti, hogy nincs ingerszegény környezet), vagy csak nagyon tetszik neki, vagy tényleg valami szervi baja van, és akkor el kell vinni dokihoz. Viszont azt nem mondta, hogy kb. mennyi időt várjunk, mielőtt elvisszük orvoshoz, meg azt sem, hogy miből derül ki, hogy miért csinálja. Gondoltam hátha más gyerkőce is hasonlókat csinál, valakinek csak mondanak valami konkrétumot.

2011. febr. 21. 18:12
 4/5 anonim ***** válasza:
én kislányom már nyolc honapos és szintén ezt csinálja. Van , hogy pár napig nem utána megint. Eloszor rám is rámtort a frász, de tobb anyukátol hallottam, hogy az o babája is csinálta
2011. febr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Megkérdezhetem, hogy mi lett végül? Az én babám is ezt csinálja, tegnap múlt 7 hónapos és egy kicsit aggódom emiatt. Nehezen jött a világra 8 órás vajúdás és két órás tolási szakasz után. Rám ijesztettek, hogy hipoxiás. Eddig nem volt semmi baj, de most hogy elmúlt hét hónapos elkezdte ingatni a fejét. Kérlek írd meg, hogy mi lett a babáddal! Elvitted orvoshoz, vagy kinőtte?

2013. júl. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!