Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisgyerekes nyaralás kérdés?

Kisgyerekes nyaralás kérdés?

Figyelt kérdés
4 éves és 6 hónapos kisfiammal mennénk nyaralni olyan helyre ahol lehetőleg kedvesek,gyerekközpontúak...kolping és az ottani dolgok kizárva,messze van tőlünk sajnos,valahol az ország inkább keleti vagy pesti részében,jó lenne ha személyes tapasztalatokat tudnátok mondani,arra adok igazán,elsősorban a véleményekre megyek mindig a neten is,köszönöm!nem árt ha van játszószoba-sarok...foglalkozás.
2013. júl. 4. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi a másfél évessel voltunk itt, nagyon szuper volt.

[link]

Illetve ami nekem eddig gyerekbarát szállodában a csúcs (és nem aranyárban mérik), az ez:

[link]

Ilyen jól felszerelt gyerekjátszó szomát még sehol nem láttam, a lakószobák nagyon tágasak, és van közvetlenül mellette egy óriási élményfürdő.

2013. júl. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ma nem megy a helyesírás, elnézést. De Ceglédet akkor is nagyon ajánlom!
2013. júl. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon ajánlom Hajdúszoboszlón a Hotel Aqua Solt. Közvetlen összeköttetésben van a fedett élményfürdővel, aminek a középső szintje csak a gyerekekről szól! A szoba árába bele szokták kalkulálni már a fürdőbelépőt is! Igaz, hogy nem egy olcsó kategória, de megéri az árát!
2013. júl. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!