Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tegyem le úgy a gyereke...

Hogyan tegyem le úgy a gyereket hogy ne sirjon?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ha a kisfiam csak az ölömben van csendben, különben végig sir vagy nyöszörög. Alváskor az ölömben alszik el és amint felkel ordit, aztán egész nap az ölömben van, már fárasztó de ha leteszem kikászülök a sirástól. Szerintetek ez azért van mert csak 2 hetes és még szüksége van a közelségemre vagy felkaptattam?
2013. júl. 4. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
de egy hülye szó ez: "leteszem"
2013. júl. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Elkapatni nem lehet még ilyen korán.

Éjszaka sem alszik egyedül?

Valahol olvastam, hogy a babáknak kb 20 perc kell, mire mély álomba merülnek.

Próbáld ki, h 20 percig még a kezedben van elalvás után, aztán teszed le.

Eszik rendesen?

2013. júl. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Napközben úgy alszik hogy velem aztán mikor mélyen elszenderült akkor alszik egyedül kb fél orát,ezután minden kezdödik elölröl.Éjszaka is velem alszik.Eszik rendesen.Mit lehet tenni?
2013. júl. 4. 13:35
 4/10 anonim ***** válasza:

Bocs az offért, de szerintem a "felkapattam" sokkal hülyébb szó :).

Próbáld magadra kötni, neki még nagyon sok testi kontaktusra van szüksége, még nagyon picike, az anya közelsége a természetes igénye.

2013. júl. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi.
2013. júl. 4. 13:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Passz. Az első másfél hónapban 24-ből 20 órát nekem is csak ölbe volt, aztán leszokott róla. Most más hepje van.
2013. júl. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Disi ***** válasza:
Szerezz be egy kendőt és kösd magadra. Én sajnos nem vettem, pedig ilyen volt a kislányom is. Hátha akkor nyugisabb lenne és nem lenne mind a 2 kezed tele :). A következő gyerkőcnél tuti beszerzek egyet.
2013. júl. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szoptatod? Ha igen, akkor úgy, hogy az öledben van? Esetleg próbáld meg, hogy oldalt fekszetek, hátha..
2013. júl. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat,a kendöt mindenképp kifogom próbálni.Igen szoptatom,általába oldalt fekve szoktunk,viszont volt már ölben is.
2013. júl. 4. 15:17
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem fogod "felkapatni", 2 hetesen nekem is nagyon sokat volt kézben, én sem hagytam sírni. Nappal ha mellettem aludt, akkor mindig felébredt amikor felkeltem mellőle. Ha ott voltam aludt.:) Ilyenek a babák.:)

Most már 7 hónapos, nem szeret kézben lenni, most fedezi fel a nagyvilágot. Akkor akar kézben lenni ha álmos.:)

2013. júl. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!