Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hova tegyem a kicsi gyereket?...

Hova tegyem a kicsi gyereket? A nagy beteg, a kicsi nem, de senki nem vigyázz rá, mert mi van ha már elkapta a tesótól és megfertőzi őket.

Figyelt kérdés

Barátnőmre gondoltam, de nála van kicsi, oda én nem szívesen viszem.

Ti ilyenkor viszitek mindkettőt az orvoshoz, vagy hogy oldjátok meg??

Félek kicsit nehogy ott kapjon el valamit:((

De ha más nem lesz, kénytelen leszek vinni.

És a doki még időpontot sem ad:((((((((

Lehet hülye kérdés bocs, de hátha kapok jó ötletet.


2010. márc. 5. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszülők??? Nincs olyan barát, aki tudna rá vigyázni vagy elmenne veletek az orvoshoz, hogy ne kelljen őt is felvinni a betegek közé? Addig lent sétálnának a környéken... Mi baja a nagynak, hogy mindenki ennyire fél a megfertőződéstől??? Ami egy kisgyereket ledönt a lábáról, nem biztos, hogy egy felnőttet is... Ha sehogy nem tudod megoldani, vidd a kicsit is, de csak a rendelés végén menjetek, akkor általában már kevesen vannak!
2010. márc. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Erre gondoltam én is,hogy csak a rendelés vége felé viszem.

A nagynak hasmenése van. A nagyszülőket írtam, nem vigyáznak rá, nehogy elkapják:):(((((((((((((

Szüleim pedig sajna 200km-re vannak.Még barátnőmet megpróbálom, de előre tudom ő sem fogja vállalni.

2010. márc. 5. 08:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Így van a rendelés végén kell menni!Én be szoktam telózni,hogy akkor megyek mert nekem 3-at kell vinnem ha nincs bébiőröm:)
2010. márc. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor kihívom az orvost, 2eFt-ot fizetek neki.
2010. márc. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat!

Felhívtam a védőnőmet, aki segített megoldani a gondot, pedig teljesen más okból kerestem:))

2010. márc. 5. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!