Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a napi programotok 3 hós...

Mi a napi programotok 3 hós (vagy kisebb, nagyobb) babátokkal? Mit szoktatok vele játszani, mivel mit lehet fejleszteni? Torna, masszázs? Egyéb?

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap is volt egy hasonló kérdés...Én szerintem egy három hónapos babával nem kell játszani. Én melléfekszem, beszélek hozzá, szeretgetem, és nagyjából ennyi.
2009. okt. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, mi hétfőn voltunk 3 hónaposak. Én elsősorban igyekszem magamnak programot szervezni. Torna, jóga, barátok..., mindenhová viszem magammal a kicsit, aki közben jól elnézelődik, vagy igény szerint alszik. Ezen felül sokat éneklek neki, amit néha járkálással, nézelődéssel is összekötünk. Sokszor lefekszem mellé, és grimaszolok, beszélek hozzá, ezeket nagyon szereti. Van, hogy játékokat mutatok neki, amiket néha nézeget, most már meg is fog. Időnként hasra fordítom, azzal is elvan egy darabig. Van, hogy masszírozgatom, vagy mozgatom, tornáztatom, reptetem, vagy csak lovagoltatom, és mondókákat mondok neki. Persze van amikor csak magamra kötöm, vagy az ölembe ültetem, és hagyom had nézelődjön. Nálam nem annyira a fejlesztés a cél, inkább igyekszem eltölteni az időt, úgy hogy egyikünk se unatkozzon.
2009. okt. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mi kb ennyi idős korában vettünk neki játszószőnyeget, azt elnézegette egy darabig, rengeteget dumáltam neki, sétáltunk, nézelődtünk, mindent megnéztünk a lakásban, elmondtam mi micsoda, mikor főztem, mondtam neki, mit csinálok, és az miért jó, stb. nem gondoltam, hogy a "semmiről" lehet ennyit dumálni:)))
2009. okt. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!