Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miutan elkezdett jol maszni a...

Miutan elkezdett jol maszni a babatok, utanna mennyi idore allt fel egyedul?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Arra már nem emlékszem mikor kezdett mászni,de 8 hónaposan állt fel(belekapaszkodott valamibe,ágyba,bútorba)10 hónaposan már stabilan ment.Viszont megvan a hátránya is.
2013. júl. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
7 hónaposan mászott,2 hét múlva térdelt és kiült,8 hónaposan állt.holnap 1 éves,de még nem jár önállóan.
2013. júl. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
9 hónaposan állt fel a fiam bútor mellett, 9,5 hónaposan kezdett csak el mászni. 1 hét múlva lesz 13 hónapos, 2 hete áll fel egyedül, kapaszkodás nélkül és 1 hete jár önállóan.
2013. júl. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A lanyom 9 honaposan ult fel egyedul, segitseg nelkul, most 10 honaposan maszik, kapaszkodni felkapaszkodi es ha megfogom akkor kiloki magat vigyazallasba...
2013. júl. 4. 16:11
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor nincs amiert aggodnom szerinetek?
2013. júl. 4. 16:22
 6/12 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Szerintem nincs.
2013. júl. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lányom 8hósan tanult meg profin felülni,mászni és állni is.Utóbbi kettőt egy napon kezdte.De 9hós most és nagyon ritkán áll fel bármiben is kapaszkodva,mert kb minden térdelős magasságú.
2013. júl. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Holnap lesz 8hós a babánk. 5,5 hósan kúszott, 6,5 hósan mászott, 7 hósan felállt, de még nem ül. Egész nap csak áll, és esik. :(
2013. júl. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Előbb állt fel (7.5 hósan),aztán kezdett mászni,2 nap különbséggel. Az állás előtt 3 nappal ült fel először. 1 hónap alatt beindult,mászik,mint a villám,mindenhol ácsorog,lépeget,játékos dobozát maga előtt tolva jár-kel :D
2013. júl. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

6 hónaposan kezdett mászni, persze ez még nem az a szabályos mászás, hanem kúszással vegyítve. 7 hónaposan felült, rá 4 napra felállt.:)

Nem egyformák a babák, nincs miért aggódnod. Én örültem volna ha még csak mászik az enyém és nem akar mindenáron felállni, de ő felállt.

De nem szabad őket összehasonlítgatni.

2013. júl. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!