Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már olyan hogy babátok...

Volt már olyan hogy babátok csak bimbóvédővel szopizott, aztán már nem kellett neki és simán a ciciből szívott?

Figyelt kérdés
3 hós mult és sírt a cicin. Eddig azt hittem a hasa fáj közben,aztán levettem a védőt és úgy már nem sírt. Szerintetek?
2013. júl. 4. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
4,5 hónapos koráig bimbóvédőztünk, majd egyszer csak leszedte, és onnantól ment minden 13 hónapos koráig, mint a karikacsapás.
2013. júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez volt.Azóta azt gyűrögeti a kezében :D

13hónapos

2013. júl. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De eddig amikor probáltam védő nélkül csak nyalogatta nem bírta bekapni. Ez tök érdekes!
2013. júl. 4. 21:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első 1-2 hétben bimbóvédővel szopizott, utána az első pár korty után levettem és 1,5 hónap után elhagytuk teljesen.
2013. júl. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nektek szerencsetek volt akkor. Lanyom az elejen csak bimbovedovel tudott szopizni, nem sokaig mert utana az sem volt jo neki. Honapokig fejtem neki es cumisuvegbol kellett adnom, csak ugy fogadta el a tejet. Aztan mar keves volt neki, elment a tejem is igy tapszeres lett. Talan 11 honapos volt amikor mar azt sem fogadta el es csak 'normalisat' evett. Most 23 honapos
2013. júl. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!