Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónaposnak melyik a jobb?...

2 hónaposnak melyik a jobb? Kenguru vagy hordozókendő?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 22:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
83%

majommamás normális vagy??? lehet, hogy ismersz valakit, aki hordozza a babáját, és ilyen, de attól még nem kéne általánosítani.


Kengurut nem ajánlják a gyógytornászok, azzal van baj, a kendőből pedig nem mindegy milyen. A mei-tai-s oldalon jól le van írva.

Nekem is előfordult, hogy ezzel mosogattam, vagy porszívóztam, kb 2x. De akkor nagyon jól jött. :)

2013. júl. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
67%
Hmm, mennyi intelligens, olvasott és jóindulatú anyuka van itt. Gratulálok! Csak reménykedem benne, hogy a gyerekemet nem hozza össze a sors a ti fiaitokkal/lányaitokkal.
2013. júl. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
20%
2 hónaposomnak anno egyiket sem ajánlotta se a doki, se a védőnő, mert nem tudja még magát tartani, és nem tesz jót a gerincének. A doki annyit mondott,ha nagyon muszáj, akkor inkább kenguru,aminek merevebb a háta és jobban tartja a kicsi gerincét, de csak rövid időre és alkalmanként. kb 4szer használtuk,de akkor már kb 4 hónapos volt, de én nem erőltetném
2013. júl. 5. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Mind1 h kenguru vagy kendő, a széles terpesz a lényeg. térdből kell emelje a gyereket.
2013. júl. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
A kengurunak pont, hogy nem széles a terpesze, azért nem egészséges. Akkor már csatos hordozó, de az is inkább 3 hós kortól. És pont, h az nem jó, ha merev a háta. Ezért nem egészséges pl sokáig az autós ülésben sem tartani. Ezért ajánlják pl az Adamo típusú hintákat is, mert h a gyerek természetes hátbörbületét veszi fel.
2013. júl. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
59%

Én ezek szerint majmot nevelek.

7 hónapos a lányom, SOSEM ült babakocsiban (nincs is).

6 hónapig kendőben hordtam, utána áttértem a háti hordozásra mei tai-ban.

2 hete ül a lányom, pár napja támaszkodás nélkül.

Kúszik, már kezd mászni is. Fejletlen lenne az izomzata?? :))))

Aki ezt kitalálta, ne merje magát gyógytornász "szakembernek" nevezni.


A kenduru nagyon rossz pont a merev fala miatt, mivel nem képes követni a csecsemők gerincének C görbületét.

A legjobb választás 2 hónaposnak a kendő, később lehet mei tai-ba is tenni, de a kenguru nem egészséges, mert a legtöbbnek nem megfelelő a terpesze.

2013. júl. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
11-es vagyok, nem csak neten böngészgető okoskodás miatt írtam, hanem mert koraszülött osztályon javasolták. Lehet varratni 2 kilós babának is hordozó kendőt, lényeg, hogy megfelelően legyen használva.
2013. júl. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
16-os. Jesszusom te szerencsétlen! Most komolyan dicséretet vársz? Azt gondolod magadról te ettől jó anya vagy? Gondolom a kendő olcsóbb volt mint a babakocsi! Pff.
2013. júl. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
37%
Egyes anyák, undorìtòak.....
2013. júl. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
79%

miért baj, ha valaki csak kendőt használ?

Az is baj, ha valaki csak babakocsit használ??

2013. júl. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!