Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónaposnak melyik a jobb?...

2 hónaposnak melyik a jobb? Kenguru vagy hordozókendő?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 22:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
51%
Babakocsi.
2013. júl. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
44%
...hát ha rám hallgatsz egyik se.Dévény tornász ismerősöm mondta,hogy katasztrófa az ilyen módon hurcolt babák izomzata,nem győzi őket kezelni,mindegyiknél elő jön előbb utóbb vmi.nyáron a hordozókendőbe jó kis aszalódás lenne...
2013. júl. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
45%
A kenguru semmilyen korúnak nem jó. Hordozókendő a jó.
2013. júl. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
67%
Hordozókendő. Én most vettem egy gypsymamát, gézből van, egyáltalán nem volt melegünk benne.
2013. júl. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
4%
ne már!majmot nevelsz vagy gyereket?hordozós anyuka nálam egyenlő-elhízott igénytelen lepukkant,tarisznyás majommama.
2013. júl. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
43%
Le lehet pontozni mert babakocsit írtam. Nem nekem lesz később nyomorék a gyerekem hanem nektek. Hát hajrá! Tök mindegy melyikbe csömöszölsz bele egy 2 hónapos gyereket, ne gondold, hogy jót teszel vele. Sosem értettem minek törni szerencsétleneket. Ott a babakocsi amibe bele lehet vízszintbe fektetni. Attól kapok még röhögőgörcsöt, mikor valaki írja, hogy úgy mosogat, főz stb. Középkor. Erre már a pihenőszékek is humánusabb megoldást jelentenek.
2013. júl. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%

Hordozókendő jobb.


Annak, aki szerint majmot nevel az ilyen anyuka: nyilván a kérdező sem non-stop ebben akarja tartani a gyereket, de vannak esetek, amikor igenis KELL.

Saját példa: 17 hónap van a gyerekek között, a nagy előszeretettel szökik el előlem, szalad az utca felé, fogócskának fogja fel, hiába szajkózom neki ezredjére a dolgot, mit szabad, mit nem... Ha babakocsiban van a kicsi, nem tudom felvenni a ritmust a naggyal. Otthon persze nincs benne (nálunk a mei-tai a nyertes), de ha egyedül megyek a 2 gyerekkel, akkor igen, rövid időre.

2013. júl. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
57%
Ajajj, megjöttek a troll modern banyák. Told arrébb a babakocsit, haver!
2013. júl. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Szegény kérdező! Sok bolonddal akadtál össze! Én a kengurura szavazok, mivel nekünk az van! Nem vagyok emiatt "majommama". Bizony volt, hogy egyedül utaztam a kislányommal és olyan nehéz a babakocsi, hogy azzal nem tudtam volna egyedül felszállni a buszra. Ja, és 2-es válaszoló! Igaz, nem sokat volt kenguruban a kislányom, de semmi baj az izomzatával! Nagyon ügyes kis örökmozgó!!!
2013. júl. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
67%

A kengururól: [link]


A kendő a jobb, abban már újszülöttet is hordozhatsz. És arról a Dévény tornásról is meg van a véleményem, aki szerinte ez káros. Helyesen kell felkötni és akkor nincs belőle gond.


A babakocsiról meg: az én gyerekem üvöltött benne, mert nem látott ki belőle, és amúgy sem volt az a leteszem és ott marad típus. A kendőt viszont imádta, kilátott, elnézelődött, közel volt hozzám, könnyen utazgattunk és nem szívta a szmogot a belvárosban.


Jah, és 15 hónaposan már stabilabban mászott fel a nagy csúszdára, mint sok 2 éves.

2013. júl. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!