Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindegyik babakocsiban kb. ua...

Mindegyik babakocsiban kb. ua hely van babanak?

Figyelt kérdés
Pierre cardin sportulest hasznaljuk mar 8 hos kisfiammal. Nyaron meg csak, csak jo volt neki, de mar a laba lelogott es szelteben sem olyan baromi nagy. Most,h jol fel kell oltozni, kabat..stb. amikor beultetem az ulesbe mar meg sem tud mozdulni. Nem hiszem,h kenyelmes lenne neki. Ha a ket keze maga mellett van, akkor teljesen beleszorul az ulesbe, egyebkent meg maga ele kell vennie. Nyuglodik is benne, szerintem utalja. Szerintetek vegyek masikat, szelesebbet vagy telen mindenki igy van vele? En azt gondoltam,h egy ilyen babakocsi evekig eleg, de legalabbis ameddig kell. Nem ket filler volt, a mozes reszevel semmi gond nem volt es az autos ulessel sem. Most adjak ki megint tobb tiz ezer Ft-ot egy uj babakocsira?
2009. okt. 16. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem egyformák a méreteik a babakocsiknak. Én pont ezért nem vettem Pierre Cardin-t. Nagyon tetszett a "design", de túl keskeny volt és mi nem tudunk fél évente újat venni:-( Így választottam egy olyat ami nem annyira tetszik kívülről, viszont nagyon tágas, még most beöltöztetve is kényelmesen elfér benne a babó:-) Még olcsóbb is volt. Nekem a baba kényelme a legfontosabb.

A helyedben vennék egy használtat, ami nagyobb és kényelmesebben elfér benne. Jó áron lehet szupi babakocsikat venni Tesz-veszen meg Vaterán.

2009. okt. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pont ezért nem vettem méreg drága márkás babakocsit. Nekünk 40.000 forintos "no name" kocsink van, tágas, kényelmes, 3 funkciós. Beöltöztetve is kényelmesen elfér benne, sőőt, bőven van benne helye. Vegyél egy normális kocsit! Amúgy nem mindenki van így vele, csak az aki nem jó kocsit vett.
2009. okt. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én néztem a szélességét is a kocsinak, jól elfér benne a lányom.

Persze én mást rontottam el, nehogy azt hidd, hogy "elsőbabásként" sikerült tökéletes kocsit vennem! Dehogy! A többfunkciósunk remek, de nagyon nehéz. A sportunk keskeny, vékony, nincs lábzsákja.

Így aztán vettem egy 3. kocsit nyár végén. :/

Ennél már tudtam, hogy mit kell figyelni (a hülye saját kárán tanul sajnos, de én mindig így járok).

Szóval csak azért írtam ezt le, hogy ne keseredj el!

Óriási a választék, és az ember lánya kezdőként nem tudhatja, hogy mit is kell figyelni (a boltosok nagy örömére)!

A Tesz, Vatera jó lehet a bajra, ha nem zavar, hogy használt a kocsi.

2009. okt. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. Mi kaptunk 3 funkciós Chicco-t, most 8 hónapos a lányunk, de a sportrész eléggé keskeny, nem tudom belefér-e nagykabátban!? Cseréltem egy P.Cardin kocsit, az valamivel szélesebb. Az talán jó lesz. Sokat nézelődtem én is boltokban, de túl drágák voltak, így maradt a babaszoba.hu, vatera és a tesz-vesz. Az elsőként említett oldalon tudtam cserélni.
2009. okt. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom! Vasarnap megyunk uj babakocsit vennni.....remelem most mar jot fogok valasztani...:)
2009. okt. 17. 09:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Bergon babakocsink van.Még 4 évvel ezelőtt vettük a lányomnak,most a 8 hónapos fiam használja.Nagy,széles a belseje,vastag overálban is simán elfér.Plusz még strapabíró,erős,nem is látszik rajta a használat,vigyázzunk rá,mindig tisztán tartom,törölgetem.Minden naposan használva van,szeretjük!
2009. okt. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!