Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 es fel eves kisfiammal...

2 es fel eves kisfiammal probaltam (4honapja) mezes kenyeret de kiutesek lettek a kezfejen, megint megprobalkoznak mezzel de most mas fajtaval, vagy ne probalkozzak mar mezzel?

Figyelt kérdés
valoszinu mikor kiutesei voltak akkor csak ez volt az uj kaja amitol lehetett(gondolom en).dokihoz elvittem de itt semmit se tudnak(anglia).egyaltalan ha alergias egy gyerek a mezre milyen kiutesei vagy mas fordul elo??
2013. júl. 5. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy 3 éves kor alatt egyáltalán nem ajánlott mézet adni a gyereknek. Ezzel együtt lehetett véletlen egybeesés. Szerintem 1 év múlva megpróbálhatod még egyszer, de kis mennyiségben, óvatosan. Ha ismét kiütés, akkor felejtős a dolog.
2013. júl. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Virágpor allergiája van.Ezért ütötte ki a méz.
2013. júl. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!