Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik még egyetlenegy éjszakát...

Akik még egyetlenegy éjszakát sem aludtak végig szülés óta, hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Keresek sorstársakat, mert totál mélyponton vagyok:-( az én babám 8 hós, szoptatom. 2 napja próbálom a külön szobát, de semmi...

2013. júl. 6. 09:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%

3 gyerekem van, 6 év termése:)

mindegyik anyatejes

6 év alatt nem sok éjszakát aludtam végig...és még élek.

igyál kávét, te még megteheted, hogy alszol nappal a kicsiddel együtt.

2013. júl. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
rosszúl! 14 hónapos még sosem aluda végig az éjszakát pedig én nem tudtam sajna sokáig szoptatni! És aludni sem tudok napközben!
2013. júl. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szia! Nem muszály még külön szobába aludnia. Hányszor kel fel éjszaka? Ha azért kel fel mert éhes, akkor éjszakára esetleg egy kis laktatóbb kaját mondjuk tejpépet adhatsz neki attól hátha jobban alszik.
2013. júl. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
46%

7 hónapos a lányom, 1 kezemen meg tudom számolni, hányszor aludtam egyhuzamban 7 órát.

Anyatejes, kicsiként éjjel 3-4-szer kelt, majd beállt 1-2 alkalomra, de kb. 2 hónapja katasztrófák az éjjelek pláne mióta felült és elkezdett mászni+a foga is kezd jönni.

Van éjjel, mikor megúszom 2 felsírással, de van sok éjszaka amikor 10 felsírás után már nem is számolom.

Az idegkiborulás határán vagyok, sokszor falhoz csapnám csak hogy hallgasson már és aludhassak annyira ki vagyok készülve.

Nekem nincs külön szoba, mellettem alszik a kiságyban.

2013. júl. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Utolsó! Annyira meg tudom érteni a problémát :( Nálunk hála az égnek apuka is besegít, felváltva kelünk, így nem olyan gáz!
2013. júl. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Kisfiam 7 hónapos.Nálunk sincs még átaludt éjszaka..Van egy 2,5 éves kislányom is, és hát mellette napközben is talpon kell lennem, ezért esélytelen hogy napközben pihenjek..Van mikor lerakni se tudom aludni a nagyot, mert egyszerűen nem akar, akár fejre is állhatok, akkor sem alszik.

Én pont ezért nem vagyok hajlandó éjszaka rohangálni a gyerekhez..este bealszik a helyén, és ha éjszaka sír jön mellém reggelig, és így én is tudok valamennyit pihenni.Ha mellettem nyűglődik, akkor csak cicire teszem, ha az se jó akkor visszaringatom.Ha nem ezt csinálnám, szerintem már összeestem volna a fáradságtól, mert 3-4X még biztos hogy kel.

2013. júl. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Lányom 2,5 éves volt áprilisban, tehát több, mint 2,5 éve nem aludtam végig éjszakát. A Fiam 9 hónapos, ő is kel még 2x éjszakánként. Apával felváltva kelünk. A Lányunk 10 után alszik el, a Fiúnk 5 óra körül kel reggel. Szóval nem egy leányálom, de túl lehet élni :o) És amikor nagy mosollyal fogadnak, rögtön elfelejtem, hogy mennyire álmos és fáradt is vagyok.

KITARTÁS! Lesz ez még rosszabb is!

2013. júl. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%

20 hónapos a kisfiam, és még minimum 2-3 alkalommal ébred éjjel, és csak cicivel alszik vissza.

Mondjuk engem nem visel meg, nem érzem magam nappal fáradtnak, ha meg mégis, akkor délután alszom amikor ő is, de az nagyon ritka.

2013. júl. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

16 hónapja nem alszom. Egész jól bírom, bár vannak kirohanásaim. Még szopik és éjjel mikor felsír, akkor hozzábújok szorosan és adok neki cicit.

Lányom 2 és fél évig csinálta ugyanezt. De ő már 9 éves és nagyon jó a kapcsolatunk.

2013. júl. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

2 nap alatt mondjuk nem kell csodát várni. :)

Én akkor lázadtam fel, amikor a kicsi 1 éves volt, éjjelente 5-6 alkalommal kelt, csak cicin aludt vissza, mellettem aludni viszont nem tudott, így ennyiszer kelhettem ki az ágyból, és egyik reggel belevágtam kenyérvágó késsel a kezembe, és elejtettem a nagy kakaóját. Gondoltam, nem várom meg, amíg legközelebb a gyereket ejtem el, így leszoktattam az éjjeli szopiról. Nem ment egyik napról a másikra, de sikerült, most már alszik.

2013. júl. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!