Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1éves kislányom miért ébred...

1éves kislányom miért ébred még mindig minden éjjel?

Figyelt kérdés
Este nincs semmi baj az elalvással,9-kor ágyban van,megissza a tápot és már alszik is.Ám minden éjjel 3körül felébred.Nem éhes,nincs melege...Feláll a kiságyban,és sirdogál.Ha kiveszem képtelenség elaltatni.Kb 2óra hosszát kell ringatnom,mire elalszik.Próbáltam már azt is,hogy nem veszem ki,de addig sir torka szakadtából,mig nem kerül ki a kiságyból.Szerintetek miért ébred minden éjjel?Aztán persze egész nap fáradt és nyűgös.Kezdek én is kikészülni.Fáradt vagyok,segitségem nincs,férjem egész nap dolgozik.Délután mig alszik,addig én főzök,takaritok...
2013. júl. 6. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Én lányom lassan 16 hónapos és még mindig egyszer-kétszer felkel ő is éjszaka!

Ha egy szobában alszotok vele lehet,hogy felriad a mocorgásra! Nekem pontban mindig 2-kor kel! Időzítve vannak úgy látszik!

Sajnos több tippem nincs,egyik gyerek sem egyforma van aki csecsemő korában is egész éjszaka alszik!

2013. júl. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gabszem ***** válasza:
ó nálunk ugyanez volt, sőt még most is néha (17 hónapos). 11 hós korától 13 hós koráig jöttek ki a hátsó fogak és a szemfogak egyszerre (8 fog) , három hónapig szinte semmit se aludtam, fél éjszakákat fennt volt, nem sirt, de képtelenség volt visszaaltatni. volt hogy éjféltől hajnali 4-ig fennt voltam vele... nézd meg nem a fogai jönnek e.
2013. júl. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rövidebbek az alvási ciklusaik a gyerekeknek. Az én kisfiam másfél éves koráig 3-4x felébredt. (mondhatni 3 óránként kb.) Most két és fél éves, egyszer még mindig megébred, és ebben nincs semmi kóros. MOndjuk Ő egyből visszaalszik. Szóval kitartás....Képzeld én már másfél éves kora óta dolgozom, és volt, hogy úgy dolgoztam, hogy 3x felébredt éjszaka.
2013. júl. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is 1 éves a kislányom ő is ébred éjjel, van, hogy többször is.Ahogy nálad is az esti elalvás a tápszer után megy magától, néha azért van, hogy ringatnom kell, pl. ma is. Éjjel ő mostanában még éjfélig ébred 2-3szor, de addig én is fenn vagyok amúgy is. Ilyenkor ki kell vennem, ringatom, énekelek neki, van hogy leteszem és alszik, van hogy többször ki kell vennem újra ringatni-letenni.

Sajnos az okában nem tudok segíteni Neked, éhes nem lehet az enyém sem még, én a fogzásra fogom a dolgot. Én este bekenem neki a fogínyét Gengigel baby-vel, meg még a Chamomilla homeós bogyót szoktam használni este adom neki lefekvés előtt 1 órával 5 bogyót. De most épp abbahagytam, így ébred is többször. HA kapta, akkor azért volt, hogy aludt reggelig vagy csak egyszer ébredt. Neki még csak 2 foga van alul. Még van az OSANIT is, ami homeós bogyó, az is jó. Esetleg próbáld meg valamelyiket, ha még nem próbáltad, hátha nyugodtabbak lesznek az éjszakák! Kitartás! Amúgy már én is rászoktam a reggeli kávéra! :) Eddig csak ebéd után ittam, de már muszáj reggel is, hogy magamhoz térjek...

2013. júl. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fiam anyatejes, éjjelente 3-4x ébred, folyamatosan jönnek a fogai. NEM KELL végig aludnia az éjszakát, ezt csak a szülők szeretnék, a kiságy nálunk a miénk mellé húzva, a hosszú oldalát leszereltük és egy szintben van a miénkkel. Így csak összebújunk szopizik pár kortyot és alszunk tovább. 1 éves.
2013. júl. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 18 hónapos lesz, még ő is ébred 1x-2x minden éjjel inni. Ő is 2-3 óra magasságában. Mi is fáradtak vagyunk, annyiból jobb a helyzetem, hogy a párom is sokszor kel a kicsihez. De már én is alig várom h átaludja az éjszakákat.
2013. júl. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!