Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres baba lehet "tejkiüté...

Tápszeres baba lehet "tejkiütéses"?

Figyelt kérdés

20éves anya vagyok egy gyönyörű kislánnyal aki most kerek egy hónapos:

a tünetek:-kb.két hete vannak kiütései pici,pattiszerűek,melyek néha teljesen halványak,néha meg vörös folttá erősödnek

anyatejem semmi nincs ezért milumil ha startot kap:(

csak az arcán van meg a kis nyaka fölött...

am semmi tünet...nem nyűgös eszik,hízik

nem melegkiütés sztem mivel mindig ellenőrzöm izzad e nincs e túlöltöztetve stb...természetes,elviszem dokihoz,de addig tudna vki tapasztalt segíteni mi lehet?

ja és sztem allergia se,mivel nem használok popsitörlőt,mindene 100%pamut stb...ja és 2-3 hetesen jöttek ki:(nagyon félek mi lehet:(köszi minden választ!!!



2013. júl. 7. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Tejkiütéses biztos nem, mert az az anyatejben lévő hormonoktól alakul ki (ami tápszernél ugye nincs), és főleg az orr környékén jön elő... Az orvos tudja biztosan megmondani, én így látatlanban vagy melegkiütésre (az mindegy, hogy nincs túlöltöztetve) vagy allergiára (akár a tápszerére) tippelnék, de ezt majd a doki látni fogja!
2013. júl. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én babámon semmi ruha nincs mégis tele van kiütéssel. Szóval akár lehet a melegtől is. A másik, hogy mikor az én gyerekeim tértek át anyatejről tápszerre, kipattogzott az egész testük. Nem voltak allergiásak a tápszerre, mert csak az első után jöttek ki utána el is múltak és azóta is tápszert eszik.
2013. júl. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
huuu...hát nem tudom:(azt modták h ezt az anyai hormonok is okozhatják ami a méhben "került be":(de nem akarok "nagyokos lenni:(
2013. júl. 7. 14:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, az is okozhatja, ami a méhbe került be, hormon. Az én kisfiam úgy született, hogy tele volt a kis nózija pici fehér pattanásokkal... most 2 hetes, kezd elmúlni. De mellette van tejkiütése is, mi is tápszerezzük 80% ban, de kap anyatejcit is.
2013. júl. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gabszem ***** válasza:
a tápszeres baba is lehet tejkiütéses. az enyém is az volt kb 1 hósan. az orvos irt fel gyógyszertari kremet es attól szinte órákon belül elmúlt neki.
2013. júl. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szuper lenne ha neki is így lenne...
2013. júl. 7. 18:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet tejkiütéses ugyanis tejalapú a tápszer is.Melegkiütés is lehet.Biztosan nem allergia,de max nézesd meg a gyerekorvossal.Lányomnak is volt és 3hetes koráig szopi mellett tápszeres volt,utána pedig kaptuk a tejet és csak este evett tápszert.És voltak tejpöttyei elején is.Bár tény,hogy szoptattam amennyire sikerült.
2013. júl. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok:)már kutya baja:)
2013. júl. 12. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!