Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mászó babátokat engeditek a...

Mászó babátokat engeditek a fűben mászkálni otthon?

Figyelt kérdés
Nekünk nagy füves udvarunk van. 11 hónapos a kicsi és néha leteszem a fűbe mászkálni. Imádja,de sokáig nem merem lent hagyni. Tiszta, nem cicakakás. Mehet nyugodtan? Akár pucéran is vagy csak pelusban? Ti szoktátok ezt engedni?? Köszi,ha írtok.

2013. júl. 8. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, semmi baja nem lesz tőle. Már jár a fiam, de most is szeret a fűben mászni.
2013. júl. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Naná!!!!

Örülj neki, hogy megteheted. Hiszen a te udvarod, maximálisan biztos lehetsz benne, hogy nem veszélyes. :-)

Gondold csak el, aki panelban lakik, annak a gyereke nem élheti át a fűben mászás előnyeit! :-D

2013. júl. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Pelus és body.

Pelus a higiénia miatt, body pedig hogy ne sértse fel valami a pocakot.

Persze, hadd menjen az a baba!!!

2013. júl. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne? Ha normális a kert, nincs tele kutyakakival meg elhagyott rozsdás szöggel, akkor simán mászhat.
2013. júl. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze! A gyerekeim az udvaron nőttek fel:)
2013. júl. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kerria ***** válasza:
Kislányom is kint van, amikor csak lehet. Én már sokszor raktam le pucéran is. Úgy látom tetszik neki, ha éri a levegő a bőrét. Most már a homokozóba is így megy. Kicsit aggódtam, hogy a nunijába megy a homok, de doki néni mondta, hogy ha rendesen alaposan kimosom utána, akkor nincs gond. Meg ahogy Te is írtad tiszta az udvar, szóval nincs igazán veszélyes dolog benne... persze biztos találna, de magára még nem hagyom ott.
2013. júl. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
persze
2013. júl. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor bátrabban kiengedem:-)) Nincs jószág, tiszta az udvar. (mennek a zöld kezek)
2013. júl. 8. 16:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a Margit szigeten is engedtem, a férjem átnézte először a füvet, ha véletlenül volt csikk, azt felvette, a gallyakat arrébb dobta. Nekünk sajnos nincs udvarunk, így ezt kellett választanunk. Szóval ha én kivittem a szigetre, Te pláne kiviheted otthon. :)
2013. júl. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kisfiam 7 hónapos, és imádná a füvet, de az a baj, hogy tépkedi én meg frászt kapok, hogy bekapja.:) Strandon leteszem plédre, meglátja a füvet és mászik tépkedni.
2013. júl. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!